Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
EkoOkna
11 lipca 2016

Chciał przekupić policjantów alkoholem i pieniędzmi

Chciał przekupić policjantów alkoholem i pieniędzmi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

43-latek narobił sobie problemów po tym jak chciał przekupić policjantów butelką alkoholu i banknotem 50-złotowym. Za próbę przekupstwa może trafić do wiezienia.

W minioną sobotę policjanci zauważyli na ulicy Mazowieckiej mężczyznę, który na ławce spożywał alkohol. W związku z wykroczeniem, funkcjonariusze nałożyli na 43-latka mandat. Mieszkaniec Tarnowskich Gór zaproponował swoje rozwiązanie sprawy - zaoferował policjantom alkohol oraz 50 złotych.

- Mimo, że policjanci przestrzegli go przed następstwami, które wiążą się z próbą przekupstwa, 43-latek nadal próbował "załatwić" sprawę łapówką. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mieszkaniec Tarnowskich Gór przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bazgrał po ścianach  i zatrzymał go policjant Bazgrał po ścianach i zatrzymał go policjant

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość11.07.2016 15:28

Obcy, to nie załatwił.