Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
11 lipca 2016

Chciał przekupić policjantów alkoholem i pieniędzmi

Chciał przekupić policjantów alkoholem i pieniędzmi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

43-latek narobił sobie problemów po tym jak chciał przekupić policjantów butelką alkoholu i banknotem 50-złotowym. Za próbę przekupstwa może trafić do wiezienia.

W minioną sobotę policjanci zauważyli na ulicy Mazowieckiej mężczyznę, który na ławce spożywał alkohol. W związku z wykroczeniem, funkcjonariusze nałożyli na 43-latka mandat. Mieszkaniec Tarnowskich Gór zaproponował swoje rozwiązanie sprawy - zaoferował policjantom alkohol oraz 50 złotych.

- Mimo, że policjanci przestrzegli go przed następstwami, które wiążą się z próbą przekupstwa, 43-latek nadal próbował "załatwić" sprawę łapówką. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mieszkaniec Tarnowskich Gór przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość11.07.2016 15:28

Obcy, to nie załatwił.