Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
15 września 2016

Nielegalny magazyn zlikwidowany. Wartość towarów? 1,5 mln zł

Nielegalny magazyn zlikwidowany. Wartość towarów? 1,5 mln zł
fot. Straż Graniczna

Straż Graniczna zatrzymała kobietę, która przewoziła podrobioną odzież i kosmetyki. W Jastrzębiu-Zdroju znaleziono magazyn, a w nim towary na kwotę blisko półtora miliona złotych.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali kobietę do kontroli drogowej. Okazało się, że przewozi w aucie podrobione kosmetyki i odzież o znacznej wartości. Funkcjonariusze zdecydowali się przeszukać również posesję wynajmowaną przez kobietę. Kobieta jednak nie chciał otworzyć domu tłumacząc, że nie ma przy sobie kluczy. Po otrzymaniu zgody przez prokuratora, w asyście policji funkcjonariusze weszli do środka. 

- W sumie w skontrolowanym samochodzie i w domu znaleziono 8,4 tysiąca sztuk podrobionej odzieży, 79 par butów oraz ponad 1600 sztuk podrobionych kosmetyków. Wstępnie wartość towaru oszacowano na blisko 1,5 mln złotych - mówi kpt. Katarzyna Walczak.

Kobiecie grozi kara do 5 lat więzienia. Towary sprzedawany miał być w całej Polsce. Trwa śledztwo i nie wykluczone, że będą kolejne zatrzymania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przemycał narkotyki z Czech. Grozi mu 8 lat więzienia Przemycał narkotyki z Czech. Grozi mu 8 lat więzienia

Kobieta miała w domu 910 paczek lewych "papierosów" Kobieta miała w domu 910 paczek lewych "papierosów"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do gosc16.09.2016 16:12

Skoro o tym wiesz Co gdzie jak czemu nie powiadomisz organów ścigania - w tym momencie możesz być posądzony o współudział

Gość16.09.2016 9:03

Magazynów z podróbkami, papierosami ,alkoholem i ogólnie nielegalnym towarem, co co najmniej kilkanaście. Zapytajcie bezdomnych gdzie się zaopatrują, a dowiecie o kilku dostawcach. Narkotyki przywożą miedzy innymi studenci, ale są też dostawcy np. z Wielkopolski.

Obywatel RP Pisowskiej16.09.2016 8:45

Rząd nie kradnie "groszy" liczonych w miliony. Oni kradną miliardy. Okradany jest każdy. A potem daje mu się jakieś drobne i mówi "pamiętaj, to ja rząd dałem ci te ogromne pieniądze"

Laska15.09.2016 20:24

A ile kradnie rząd? Wie ktoś? Być może są uczciwi. Nie zatrudniają rodzin i tym podobne. Nie myślą o sobie tylko o innych. Rozdają milionowe nagrody dla biednych.