Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 września 2016

Niedługo kolejne spotkanie w UM na temat inwestycji

Niedługo kolejne spotkanie w UM na temat inwestycji
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

3 października o godzinie 17:00 w urzędzie miasta odbędzie się kolejne spotkanie z mieszkańcami z cyklu "O mieście bez politykowania". Tematem nadchodzącego spotkanie będą inwestycje miejskie.

Każdy z obecnych na spotkaniu mieszkańców miasta będzie mógł oddać swój głos na inwestycję ogólnomiejską zaplanowaną na rok 2017. Inwestycja wskazywana najczęściej, podczas spotkania oraz w czasie konsultacji zamieszczonych na miejskiej platformie konsultacyjnej w ostatnim dniu września będzie realizowana w pierwszej kolejności. W czasie spotkania prezydent miasta poinformuje także o planach inwestycjach na 2017 r.

- Zachęcam więc do wzięcia udziału w spotkaniu i zapoznania się z naszymi planami w tym zakresie. W chwili obecnej jesteśmy na etapie planowania budżetu na rok 2017, chętnie więc zapoznamy się z Państwa głosem, sugestiami i uwagami – mówi Anna Hetman, prezydent miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będa nowe inwestycje miejskie Będa nowe inwestycje miejskie

Europejski Bank Inwestycyjny zatwierdził 1 mld zł na JSW Europejski Bank Inwestycyjny zatwierdził 1 mld zł na JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość01.10.2016 11:31

Czy opowie ludziom o inwestycyjnych zausterkowanych przez RIO w Katowicach podczas kontroli UM? Jej pomysły są dziwne, wręcz durne!!!

Obi 28.09.2016 21:46

Janecki robił ale dobre wrażenie i piękny uśmieszek.

Jaszczomb27.09.2016 19:12

spotkania, debaty, ble, ble, ble

koks27.09.2016 15:14

Own robcie a nie wiecznie zebrania macie już Janecki więcej robił a wy kawę pijecie