Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 listopada 2016

Napad z nożem w ręku. Poszło o telefon komórkowy

Napad z nożem w ręku. Poszło o telefon komórkowy
fot. KMP Jastrzębie Zdrój

19-letni jastrzębianin grożąc nożem żądał od 16-latka wydania telefonu komórkowego. Jednak ten zdołał uciec sprawcy. Napastnikowi grozi do 12 lat więzienia. Do rozboju doszło w minioną sobotę, 5 listopada, w pobliżu skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Leśną.

- Z relacji 16-latka wynikało, że znany mu 19-latek podszedł do niego i przystawiając nóż do gardła, zażądał jego telefonu komórkowego. Jastrzębianin zdołał uciec napastnikowi, który chwilę później znalazł się w rękach stróżów prawa. Podczas legitymowania policjanci znaleźli przy 19-latku nóż, którym groził nastolatkowi. Zatrzymany przyznał się do napadu. Jego dalszy los zależy od decyzji sądu. Grozi mu 12 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Prawdomowny08.11.2016 16:37

Kolejne patologiczne bydle..

Jestem za08.11.2016 13:53

Jestem za propozycją osoby podpisaną "polemizatorka". Z tym, że chłostę bym zamienił na wykorzystanie jego ciała do badań. Bo to już nie jest człowiek.

polemizatorka08.11.2016 12:02

Bez urazy ale obcinać takim jaja tym samym nożem. W najlepszym wypadku proponuję karę chłosty i upublicznienie wizerunku! Kiedy w końcu będziemy SKUTECZNIE walczyć z bandyterką?

klocek08.11.2016 8:31

Ten złodziej chodzi w dzwonach ? uhehehehe