Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 listopada 2016

Napad z nożem w ręku. Poszło o telefon komórkowy

Napad z nożem w ręku. Poszło o telefon komórkowy
fot. KMP Jastrzębie Zdrój

19-letni jastrzębianin grożąc nożem żądał od 16-latka wydania telefonu komórkowego. Jednak ten zdołał uciec sprawcy. Napastnikowi grozi do 12 lat więzienia. Do rozboju doszło w minioną sobotę, 5 listopada, w pobliżu skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Leśną.

- Z relacji 16-latka wynikało, że znany mu 19-latek podszedł do niego i przystawiając nóż do gardła, zażądał jego telefonu komórkowego. Jastrzębianin zdołał uciec napastnikowi, który chwilę później znalazł się w rękach stróżów prawa. Podczas legitymowania policjanci znaleźli przy 19-latku nóż, którym groził nastolatkowi. Zatrzymany przyznał się do napadu. Jego dalszy los zależy od decyzji sądu. Grozi mu 12 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Prawdomowny08.11.2016 16:37

Kolejne patologiczne bydle..

Jestem za08.11.2016 13:53

Jestem za propozycją osoby podpisaną "polemizatorka". Z tym, że chłostę bym zamienił na wykorzystanie jego ciała do badań. Bo to już nie jest człowiek.

polemizatorka08.11.2016 12:02

Bez urazy ale obcinać takim jaja tym samym nożem. W najlepszym wypadku proponuję karę chłosty i upublicznienie wizerunku! Kiedy w końcu będziemy SKUTECZNIE walczyć z bandyterką?

klocek08.11.2016 8:31

Ten złodziej chodzi w dzwonach ? uhehehehe