Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
15 listopada 2016

Jechał bez prawa jazdy. Kierowca i właściciel samochodu zostali ukarani

Jechał bez prawa jazdy. Kierowca i właściciel samochodu zostali ukarani
fot. Rafał Mączyński/jastrzebieonline.pl

Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który poruszał się ulicami naszego miasta nie mając prawa jazdy. Jednak nie tylko 18-latek odpowie za popełnione wykroczenie. 

Także pasażer, który udostępnił samochód swojemu znajomemu poniesie konsekwencje. Obu 18-latkom grozi wysoka grzywna. W tej sprawie policjanci sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.

„Podczas jednej z ostatnich służb, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę fiata. W trakcie wykonywanych na ulicy Nepomucena czynności wyszło na jaw, że 18-latek nie ma prawa jazdy. Pasażerem seicento był rówieśnik jastrzębianina, który jak się okazało, pożyczył samochód koledze, by ten mógł się przejechać. Konsekwencje czekają zatem nie tylko kierowcę, ale i pasażera, który pomimo tego, że wiedział, iż jego kolega nie ma prawa jazdy, pozwolił mu prowadzić – poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!