Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
19 listopada 2016

Mężczyzna otrzymał zakaz zbliżania się do ofiary

Mężczyzna otrzymał zakaz zbliżania się do ofiary
fot. KMP Jastrzębie

Prokurator wydał zakaz zbliżania się 18-latka, do chłopaka, którego napadł w ubiegłą niedzielę i zażądał, aby ten wydał mu ubranie, które miał na sobie. 

Do zdarzenia doszło na ulicy Wielkopolskiej, kiedy pomiędzy młodymi ludźmi wywiązała się sprzeczka. W jej trakcie 18-latek uderzył o dwa lata starszego kolegę i zabrał mu ubrania. O sprawie natychmiast powiadomiono Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

- Młody przestępca szybko został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.  Prokurator postanowił zastosować wobec 18-latka środek zapobiegawczy. Poza policyjnym dozorem, jastrzębianin ma zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu. Młody mężczyzna może trafić do więzienia na 12 lat – informuje mł. insp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy KMP.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość20.11.2016 9:40

Ciekawe czy Dawid czyli Rudy, dostanie zakaz zbliżania się do pijaczków, w których znajduje komórki i kasę?