Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
Queens Chicken
19 listopada 2016

Mężczyzna otrzymał zakaz zbliżania się do ofiary

Mężczyzna otrzymał zakaz zbliżania się do ofiary
fot. KMP Jastrzębie

Prokurator wydał zakaz zbliżania się 18-latka, do chłopaka, którego napadł w ubiegłą niedzielę i zażądał, aby ten wydał mu ubranie, które miał na sobie. 

Do zdarzenia doszło na ulicy Wielkopolskiej, kiedy pomiędzy młodymi ludźmi wywiązała się sprzeczka. W jej trakcie 18-latek uderzył o dwa lata starszego kolegę i zabrał mu ubrania. O sprawie natychmiast powiadomiono Komendę Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

- Młody przestępca szybko został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.  Prokurator postanowił zastosować wobec 18-latka środek zapobiegawczy. Poza policyjnym dozorem, jastrzębianin ma zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzonym. Jego dalszy los leży teraz w rękach sądu. Młody mężczyzna może trafić do więzienia na 12 lat – informuje mł. insp. Magdalena Szust, rzecznik prasowy KMP.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość20.11.2016 9:40

Ciekawe czy Dawid czyli Rudy, dostanie zakaz zbliżania się do pijaczków, w których znajduje komórki i kasę?