Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 grudnia 2016

Policjanci i strażnicy miejscy razem patrolują miasto

Policjanci i strażnicy miejscy razem patrolują miasto
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci i strażnicy miejscy wspólnie patrolują miasto. Celem wprowadzenia tego rozwiązania jest podniesienie bezpieczeństwa na terenie Jastrzębia. Patrole odbywają się na mocy porozumienia, które zostało podpisane w listopadzie. 

Już od początku grudnia mieszkańcy mogą spotkać na ulicach mieszane patrole. Dzięki temu mundurowi mogą mają możliwość nie tylko wymienić się własnymi spostrzeżeniami, ale i efektywniej dbać o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

- Połączenie sił i doświadczeń służb, których jednym z priorytetowych zadań jest ochrona obowiązującego porządku prawnego, przyczyni się też do zwiększenia społecznego zaufania do obu formacji oraz wpłynie na wzrost profesjonalizmu podejmowanych działań - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość20.12.2016 9:00

Policjanci i strażnicy miejscy spacerują po mieście.

Mieszkaniec20.12.2016 8:43

Bardzo dobry kierunek. Strażnik to nie policjant, ale strażnik z policjantem to jakby dwóch policjantów. Mieszkańcy chcą czuć się bezpiecznie.