Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
13 stycznia 2017

Ruszyli na pomoc czeskiemu kierowcy

Ruszyli na pomoc czeskiemu kierowcy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kierowca czeskiego busa mógł przekonać się o tym, że strażacy z Państwowej Straży Pożarnej reagują na każde wezwanie. Kiedy mężczyzna zadzwonił do nich z podejrzeniem, że coś się pali w jego samochodzie natychmiast otrzymał pomoc. 

W czwartek ok. godz. trzeciej nad ranem dyżurny Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie od czeskiego kierowcy busa, że najprawdopodobniej w jego samochodzie coś się pali i prosi o pomoc.

- Kierowca znajdował się na stacji paliw w Bziu, z której jednak odjechał, ze względów bezpieczeństwa. Zanim na miejsce przybył zastęp strażaków kierowca zaczął śniegiem okładać przewody elektryczne w samochodzie. Nasze działania sprowadziły się do dogaszenia palących się przewodów - powiedział mł. bryg. Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
józwa13.01.2017 17:01

Policja mu powinna dowalić mandat z grubej rury !!!! O ile się nie mylę to chyba gaśnica jest obowiązkowa na wyposażeniu samochodu a nie śnieg!!!!

Kierowca13.01.2017 8:47

Dobrze, że odjechał ze stacji benzynowej. Też zachował się prawidłowo. Jak bardzo jest uszkodzony tern autobus?