Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 lutego 2017

Przekonują, aby nie truć sąsiada. Czy to zadziała?

Przekonują, aby nie truć sąsiada. Czy to zadziała?fot. picxabay

Jak walczyć ze smogiem, który ostatnio dał się nam we znaki? Samorządy Subregionu Zachodniego podjęły wspólną kampanię informacyjną na rzecz walki z niską emisją i poprawy jakości powietrza. Chodzi o przekonanie mieszkańców, aby nie truć siebie i sąsiadów. 

- „Gmina z dobrą energią!” to modelowa kampania informacyjno-edukacyjna, której celem jest szerzenie wiedzy na temat niskiej emisji (przyczyny, konsekwencje zdrowotne) oraz metod walki z nią - termomodernizacja, efektywne ogrzewanie budynków, odnawialne źródła energii -  informuje jastrzębski magistrat.

W ramach kampanii zaprezentowano jej kolejny element - pierwszy z dziesięciu filmów edukacyjnych, w którym m.in. o tym, czym jest zjawisko niskiej emisji, skąd się bierze i dlaczego lepiej dla naszego zdrowia będzie, jeśli potraktujemy je poważnie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drony pomogą walczyć ze smogiem w Jastrzębiu? Drony pomogą walczyć ze smogiem w Jastrzębiu?

Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej Najgorsze powietrze przy Pszczyńskiej i Komuny Paryskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
bat03.02.2017 10:16

a w Jastrzebiu totalna olewka problemu