Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 lutego 2017

Nie żyje 49-letni mężczyzna

Nie żyje 49-letni mężczyzna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejna śmierć podczas spożywania napojów wyskokowych. 49-letni mężczyzna zmarł w nocy z 7 na 8 lutego podczas imprezy alkoholowej, jaka odbywała się w mieszkaniu przy ul. Morcinka. 

Dwóch mężczyzn postanowiło wspólnie spotkać się i umilić sobie czas spożywając alkohol. W trakcie biesiady jeden z nich na chwilę opuścił mieszkanie, kiedy wrócił zastał kompana bez oznak życia. Natychmiast powiadomił policję, na miejscu zjawił się również prokurator.

- Rzeczywiście doszło do zgonu jednego z mężczyzn. Śmierć nastąpiła podczas spożywania alkoholu. Zarządzono sekcję zwłok i stwierdzono, że bezpośrednią  przyczyną zgonu było uderzenie. Wszystko wskazuje na to, że nie było w tym udziału osób trzecich - powiedział Prokurator Rejonowy Jacek Rzeszowski. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wyrywała mu dziecko, wyzywała i krzyczała Wyrywała mu dziecko, wyzywała i krzyczała

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość14.02.2017 15:45

Piją denaturat to tak mają

Bunny14.02.2017 13:08

Zabójcza impreza musiała być