Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 lutego 2017

Policja szuka 47-letniego jastrzębianina

Policja szuka 47-letniego jastrzębianina

Policja poszukuje kolejnego mieszkańca Jastrzębia, który wyszedł z domu ponad miesiąc temu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Każdy, kto zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z mundurowymi.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi poszukiwania 47-letniego mieszkańcem naszego miasta, Mirosława Muchowskiego. Zaginiony wyszedł z domu na początku stycznia i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: 180 cm wzrostu; tęgiej budowy ciała, waży około 100 kg; włosy czarne, średniej długości; oczy piwne; twarz owalna; lekko odstające uszy; sztuczne uzębienie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką policji, pod nr tel. 997 lub 112.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!