Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 lutego 2017

Wzmocniono jastrzębską jednostkę policji

Wzmocniono jastrzębską jednostkę policji
fot. KMP Jastrzębie

W Komendzie Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pojawili się nowi funkcjonariusze. Po złożeniu uroczystego ślubowania będzie można zobaczyć ich na naszych ulicach, gdzie będą pełnić służbę. 

Stan etatowy jastrzębskiej jednostki zasiliło sześcioro policjantów. Wśród nowo przyjętych jest jedna kobieta. Dzisiaj rekruci podpisali rozkaz przyjęcia do służby, a w najbliższych dniach złożą uroczyste ślubowanie. Policjanci podczas pierwszego dnia pracy w komendzie spotkali się z Komendantem Miejskim Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mł. insp. Krzysztofem Herzykiem, który życzył im powodzenia na nowej drodze zawodowej.

- Szef jastrzębskich stróżów prawa zapewnił, że wiedza, którą już niedługo zdobędą podczas szkolenia podstawowego, okaże się bardzo pomocna w codziennej służbie. Młodzi funkcjonariusze odbędą teraz ponad półroczny kurs przygotowawczy w Szkole Policji w Katowicach, na którym zagłębią tajniki policyjnego rzemiosła. Po zakończeniu kursu, zdaniu egzaminu oraz odbyciu praktyk w policyjnych oddziałach prewencji, absolwenci powrócą do naszej jednostki, aby pełnić służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
ehh23.02.2017 17:58

Kolejni co będą dbać o statystyki niż o realne bezpieczeństwo

Ys23.02.2017 12:31

No więcej darmozjadow i nierobow

lechu 23.02.2017 9:11

I bardzo dobrze, tępić przestępców

Tow. Jasiński23.02.2017 7:22

Dobra decyzja młodą władzę trzeba chronić mówi wam to coś....