Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
15 marca 2017

Jechał na dwóch kółkach z dwoma promilami

Jechał na dwóch kółkach z dwoma promilami
fot. pixabay

Jeden z mieszkańców jechał na rowerze pod wpływem alkoholu. Natknął się na policjantów, którzy po zbadaniu stwierdzili, że rowerzysta ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 

We wtorek, podczas patrolu ulicy Armii Krajowej, mundurowi natknęli się na rowerzystę. Styl jazdy cyklisty wskazywał na to, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu. 

- Przypuszczenia stróżów prawa okazały się trafne. W trakcie badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, alkomat wykazał u 66- latka ponad dwa promile. Mężczyzna nie krył zdziwienia, gdy urządzenie pokazało wynik, twierdząc, że poprzedniego dnia wypił tylko niewielką ilość alkoholu. W związku z jazdą na "podwójnym gazie", jastrzębianin został ukarany 500-złotowym mandatem karnym - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
haha16.03.2017 8:31

2+2=4 i jakos dal rade :-)

blokers15.03.2017 12:53

1 koło = 1 promil , strach pomyśleć jakby jechał autem .