Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 marca 2017

Wielkanocna zbiórka PCK dla potrzebujących

Wielkanocna zbiórka PCK dla potrzebujących
fot. pixabay

Jak co roku PCK w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi zbiórkę darów żywnościowych dla potrzebujących. PCK apeluje do mieszkańców, aby przyłączyli się do tego charytatywnego przedsięwzięcia. 

W dniach od 24 marca do 2 kwietnia 2017 r. w godzinach 8:00-20:00 w Kauflandzie w Jastrzębiu-Zdroju członkowie PCK będą zbierać dary dla rodzin i osób samotnych będących w trudnej sytuacji materialnej. Każdy może przyłączyć się do akcji. Każdy może okazać serce. Są jastrzębianie, dla których zorganizowanie świąt jest dużym problemem finansowym. 

- Pomóżmy godnie przeżyć święta Wielkanocne. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw - apeluje jastrzębski PCK. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Ponad 300 paczek trafiło do potrzebujących Ponad 300 paczek trafiło do potrzebujących

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!