Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
21 marca 2017

Wielkanocna zbiórka PCK dla potrzebujących

Wielkanocna zbiórka PCK dla potrzebujących
fot. pixabay

Jak co roku PCK w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi zbiórkę darów żywnościowych dla potrzebujących. PCK apeluje do mieszkańców, aby przyłączyli się do tego charytatywnego przedsięwzięcia. 

W dniach od 24 marca do 2 kwietnia 2017 r. w godzinach 8:00-20:00 w Kauflandzie w Jastrzębiu-Zdroju członkowie PCK będą zbierać dary dla rodzin i osób samotnych będących w trudnej sytuacji materialnej. Każdy może przyłączyć się do akcji. Każdy może okazać serce. Są jastrzębianie, dla których zorganizowanie świąt jest dużym problemem finansowym. 

- Pomóżmy godnie przeżyć święta Wielkanocne. Możemy nieść pomoc potrzebującym tylko dzięki Państwa hojności i życzliwości. Dziękujemy za każdy jej przejaw - apeluje jastrzębski PCK. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

 Kobieta wzywała pomocy na osiedlu 1000-lecia Kobieta wzywała pomocy na osiedlu 1000-lecia

Strażacy apelują - pomóżcie Sławkowi! Strażacy apelują - pomóżcie Sławkowi!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!