Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 marca 2017

Jechał bez prawa jazdy, wpadł w ręce policji

Jechał bez prawa jazdy, wpadł w ręce policji
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kolejnego kierowcę, który poruszał się mimo braku prawa jazdy. O dalszym losie młodego mężczyzny zdecyduje sąd. Mieszkańcowi powiatu wodzisławskiego grozi wysoka grzywna.

21-latek został zatrzymany do kontroli wczoraj, po godzinie 16.00. W trakcie wykonywanych na ulicy Pszczyńskiej czynności okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy.

- Jak wykazały policyjne bazy danych, mieszkaniec powiatu wodzisławskiego nigdy nie miał uprawnień do kierowania. W związku z wykroczeniem, policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Bmw, którym jechał nieodpowiedzialny 21-latek zostało odholowane na strzeżony parking. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
adam57sohrau28.03.2017 12:23

Tylko grzywna?

sedzia28.03.2017 9:14

Co z nim zrobić? Codziennie, przez 5 lat powinien meldować się na komendzie policji o różnych porach. Nie stawienie się to kara finansowa i praca na rzecz naszego miasta.

Gość28.03.2017 8:15

Ale motocyklistów na ścigaczach nie wylegitymowali.

SJZ 6928.03.2017 7:20

SWD i wszystko jasne