Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 marca 2017

Jastrzębska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

Jastrzębska Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych fot. archiwum
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Już niedługo młodzież będzie wybierała szkołę średnią. Jest to ważny wybór, bo często decydujący o przyszłości człowieka. W piątek, 31 marca, w Jastrzębiu odbędzie się giełda szkół, podczas której będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną placówek oświatowych. 

W piątek, 31 marca, w murach Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II (ul. Staszica 10) zaprezentują się szkoły ponadgimnazjalne z terenu miasta. W godzinach 9:00-14:00 uczniowie, jak i rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą kształcenia dostępną w Jastrzębiu. Natomiast po godz. 14:00 Zespół Szkół nr 5 zaprasza na Dzień Otwarty szkoły. Młodzież wraz z nauczycielami przedstawi możliwości kształcenia w „piątce” oraz szeroką propozycję zajęć pozalekcyjnych. Goście poznają również współpracę międzynarodową, w której biorą udział uczniowie liceum i technikum. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prezydent wręczyła im czek na 3,5 tys. zł Prezydent wręczyła im czek na 3,5 tys. zł

Zamkną kopalnie, bo nie ma kto w nich pracować? Zamkną kopalnie, bo nie ma kto w nich pracować?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
janek28.03.2017 20:29

Nie ma przypadku w tych działaniach. Dni otwarte i targi edukacji.

Gość28.03.2017 20:02

A to nie organizuje ta pedagożka z gm8 tylko zs5?

Rodzic28.03.2017 17:23

I znowu zaczyna się to co było w ubiegłym roku- każda szkoła ponadgimnazjalna chce sie pochwalić i ściągnąć do siebie uczniów, w tym samym czasie. Robią to pod nazwą giełdy, targów, drzwi otwartych itp. Ok. Każdy orze jak może i walczy o pracę. Ale dlaczego robią to w czasie godzin nauki gimnazjalistów i to przed egzaminem?! Dochodzą do tego jeszcze werbujący, którzy wciskają się bezpośrednio do szkół , w czasie lekcji. A wszystko to za zgodą i rekomendacją WE. Mój syn ostatnio w każdy tydzień "wybiera" szkołę ponadgimnazjalną, kosztem nauki. Pocieszające jest to, że jeśli wybierze jakąkolwiek szkołę jastrzębską, to drzwi będzie miał otwarte.

Gość28.03.2017 13:56

Giełda szkół czy promocja szkoły?