Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
11 kwietnia 2017

Medaliści walczą z fobia, poznają energię i tworzą dziennik

Medaliści walczą z fobia, poznają energię i tworzą dziennik
fot. ZS 6

Czy można walczyć z fobią za pomocą komputera lub dzięki specjalnemu programowi poznawać tajniki elektroniki albo stworzyć elektroniczny dziennik? Można. Na dodatek jeszcze otrzymuje się za to medale. 

Uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego zdobyli złoty i srebrny medal w Genewie na Międzynarodowych Targach Innowacyjnych.

Złoto zostało przyznane za Innowacyjny System Leczenia Fobii. "Morfeusz" jest pierwszym elementem projektu. Bardzo zaawansowany, dający niesamowite możliwości w walce z ludzkimi słabościami produkt, budowany od podstaw, oparty o wysokiej wydajności silnik graficzny współpracujący z technologią VR dający możliwość wysokiego powiązania emocjonalnego co jest kluczowe w walce z określonym strachem. Ma on na celu pomoc w oswojeniu się z kilkoma najbardziej powszechnymi odmianami fobii za pomocą interakcji użytkownika ze światem wirtualnym.

Srebrny medal zdobył interaktywny dziennik WF. Aplikacja E-journal for PE jest to innowacyjny, rozbudowany system do śledzenia postępów z zakresu wychowania fizycznego. Nauczyciel ma możliwość dodawania klas i przypisywania do nich konkretnych uczniów. W aplikacji zostały zastosowane nowatorskie zasady oceniania poprzez wprowadzanie klasyfikacji punktowej za poszczególne dyscypliny. Za pomocą naszego rozwiązania można porównywać uczniów i klasy na przestrzeni dowolnych lat, obserwować postępy w każdej dyscyplinie, w każdym roku ucznia przez cały okres jego nauki w szkole. Dzięki autorskim rozwiązaniom możliwe jest porównanie uczniów oraz klasy w każdym roku szkolnym, generowanie własnych dyscyplin z dostosowanym systemem punktowania. System posiada moduł tworzenia wykresów postępu ucznia oraz klasy na przestrzeni całego procesu kształcenia. Aplikacja posiada nowoczesny i przyjazny interfejs graficzny.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

54 medale dla pływaków 54 medale dla pływaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do seboc13.04.2017 23:35

seboc a ty siedź przed kompem bo nigdzie i tak roboty nie znajdziesz

seboc11.04.2017 14:12

Robote za granica maja pewna. Niech sobie uczestbicy juz profile na XING-u zakladaja.