Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
11 kwietnia 2017

Medaliści walczą z fobia, poznają energię i tworzą dziennik

Medaliści walczą z fobia, poznają energię i tworzą dziennik
fot. ZS 6

Czy można walczyć z fobią za pomocą komputera lub dzięki specjalnemu programowi poznawać tajniki elektroniki albo stworzyć elektroniczny dziennik? Można. Na dodatek jeszcze otrzymuje się za to medale. 

Uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego zdobyli złoty i srebrny medal w Genewie na Międzynarodowych Targach Innowacyjnych.

Złoto zostało przyznane za Innowacyjny System Leczenia Fobii. "Morfeusz" jest pierwszym elementem projektu. Bardzo zaawansowany, dający niesamowite możliwości w walce z ludzkimi słabościami produkt, budowany od podstaw, oparty o wysokiej wydajności silnik graficzny współpracujący z technologią VR dający możliwość wysokiego powiązania emocjonalnego co jest kluczowe w walce z określonym strachem. Ma on na celu pomoc w oswojeniu się z kilkoma najbardziej powszechnymi odmianami fobii za pomocą interakcji użytkownika ze światem wirtualnym.

Srebrny medal zdobył interaktywny dziennik WF. Aplikacja E-journal for PE jest to innowacyjny, rozbudowany system do śledzenia postępów z zakresu wychowania fizycznego. Nauczyciel ma możliwość dodawania klas i przypisywania do nich konkretnych uczniów. W aplikacji zostały zastosowane nowatorskie zasady oceniania poprzez wprowadzanie klasyfikacji punktowej za poszczególne dyscypliny. Za pomocą naszego rozwiązania można porównywać uczniów i klasy na przestrzeni dowolnych lat, obserwować postępy w każdej dyscyplinie, w każdym roku ucznia przez cały okres jego nauki w szkole. Dzięki autorskim rozwiązaniom możliwe jest porównanie uczniów oraz klasy w każdym roku szkolnym, generowanie własnych dyscyplin z dostosowanym systemem punktowania. System posiada moduł tworzenia wykresów postępu ucznia oraz klasy na przestrzeni całego procesu kształcenia. Aplikacja posiada nowoczesny i przyjazny interfejs graficzny.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody

ZS nr 6: Szkoła językami stoi ZS nr 6: Szkoła językami stoi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do seboc13.04.2017 23:35

seboc a ty siedź przed kompem bo nigdzie i tak roboty nie znajdziesz

seboc11.04.2017 14:12

Robote za granica maja pewna. Niech sobie uczestbicy juz profile na XING-u zakladaja.