Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 kwietnia 2017

Rocznica śmierci śp. Norberta Małolepszego

Rocznica śmierci śp. Norberta Małolepszego
fot. UM Jastrzębie

W nocy z 18 na 19 kwietnia mija rocznica śmierci Norberta Małolepszego. Dokładnie rok temu młody radny popełnił samobójstwo. Do dzisiaj nie wiadomo co ostatecznie zadecydowało o tragicznej śmierci mężczyzny. 

Norbert Małolepszy w nocy z 18 na 19 kwietnia 2016 roku odebrał sobie życie. Ciało zmarłego znalazła rodzina w mieszkaniu przy ulicy Krakowskiej. Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju, która wyjaśniała tą sprawę, wykluczyła działanie osób trzecich. Zmarły pozostawił po sobie 8-letniego i syna, miał 34 lata.

Norbert Małolepszy był radnym od 2010 roku. W 2014 roku po raz drugi został wybrany do Rady Miasta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W 2015 roku bezskutecznie ubiegał się o mandat posła. Był zastępcą przewodniczącego Rady Miasta. Mieszkańcom znany był jako działacz społeczny i przewodniczący Zarządu Osiedla Morcinka.

Nieoficjalnie mówiło się, że przyczyną tragicznej decyzji radnego były problemy finansowe, ale też stosunki, jakie panowały między nim, a członkami jastrzębskiego PiS. Po przegranych wyborach parlamentarnych zostawił następujący wpis na swoim profilu FB:

- Podejmując decyzję o starcie, od samego początku uważałem, że w tych wyborach bardzo realne są dwa mandaty z Jastrzębia wśród kandydatów PiS. Taka prognoza spotkała się jednak z ostrym sprzeciwem wśród osób ze struktur jastrzębskiego PiS-u. Nikt nie wierzył, że Jastrzębie-Zdrój, tak jak wcześniej Rybnik, może mieć dwóch swoich posłów z PiS. Mój start w wyborach został nieprzychylnie czy wręcz wrogo odebrany. Wynik wyborczy pokazał jednak, że ten plan był bardzo realny. Jednak niestety, dla wielu osób liczą się tylko indywidualne ambicje. Będąc osobą młodą, pierwszy raz startującą w wyborach parlamentarnych, zostałem praktycznie bez jakiejkolwiek pomocy ze strony swojej partii w Jastrzębiu. Spotkałem się z niespotykaną do tej pory wrogością i agresywną kampanią na wielu płaszczyznach skierowaną przeciwko mnie i to o dziwo wśród ludzi z jastrzębskich struktur PiS. Uważam, że gdyby nie powyższe działania, mielibyśmy obecnie dwóch posłów PiS z Jastrzębia-Zdroju w parlamencie - pisał radny Norbert Małolepszy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć Zamknęła się w łazience i chciała ze sobą skończyć

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Radna Rady Miasta20.04.2017 10:17

Odpoczywaj w pokoju! Pan Bóg zrozumie Twój krok a winnych, jeśli się do tego przyczynili rozliczy.

Mietek 19.04.2017 22:14

Śp mówi się o naturalnych zgonach lub o osobach ginacych w wypadkach bądź na wskutek choroby. SAMOBÓJCA sp NIE JEST!!!

Lazar 19.04.2017 19:51

O zmarłych nie mówi się wcale a jak już mówi to tylko dobrze.
Trochę ogłady prymitywy.

Do Marcin 19.04.2017 17:47

A mi żal takich jak ty biedny czlowieczku .

Marcin19.04.2017 14:51

powiesił się i tyle co tu rozpamiętywać nie on pierwszy i nie ostatni wogóle nie żal mi takich ludzi jedyne czego szkoda to organów bo wielu ludzi którzy pragną żyć czekają na nie

Do Zdrowko19.04.2017 13:01

Wasabi pisze prawdę a tak nawiasem mówiąc to tobie chyba przydał się lekarz specjalista

Gość19.04.2017 12:48

Jedno jest dziwne że jednego wisielca ksiądz nie chce widzieć na cmentarzu parafialnym a innego wisielca się uświęca.

Pokaż wszystkie opinie (16)