Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
8 maja 2017

Znaleziono ciało. Kim był zmarły?

Znaleziono ciało. Kim był zmarły?
fot. JastrzebieOnline.pl

Jastrzębscy policjanci ustalają tożsamość nieznanego mężczyzny, który został znaleziony przy ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Osoby mogące udzielić informacji w sprawie tożsamości mężczyzny lub okoliczności śmierci, proszone są o kontakt z policją.

Jak informuje Komenda Miejska Policji, zwłoki mężczyzny odnaleziono 29 kwietnia tuż przed 6.00 w rowie melioracyjnym przy ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. Ciało zauważył przypadkowy przechodzień. Z powodu obfitych opadów deszczu rów był wypełniony wodą płynącą rwącym strumieniem. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci mężczyzny i jego tożsamości.

- Zmarły z wyglądu ma około 50-65 lat, wzrost około 180 cm, twarz owalna, cera śniada, na twarzy ciemny zarost krótko przycięty-bródka z wąsami, włosy ciemne, łysina czołowa, widoczne ubytki uzębienia. Ubrany był w ciemną bluzę, polar, koszulka t-chirt koloru szarego z nadrukiem na klatce piersiowej koloru zielonego i czarnymi napisami, spodnie koloru zielonego wiązane za sznurek, przy lewej kieszeni napis "adidas", na biodrach założone pieluchomajtki, czarne półbuty do kostek z przetarciami na obcasach – podaje w specjalnym komunikacie KMP.

Osoby, które mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Śląska 12 lub kontakt telefoniczny z numerami 32 4787255 lub 997.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej Ciało 66-letniej kobiety znaleziono na Północnej

Wysłała policjantów po papierosy Wysłała policjantów po papierosy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Zmarły10.05.2017 9:59

To ja byłem

Gość09.05.2017 22:52

To idiotów chyba za dużo opiniowało zmarłego że Śląskiej nie ma się co dziwić,,,, jak co drugi to alkoholik a sprawy znajomych niwelują w klubie gogo,,, czyli w burdelu w Gliwicach, hahah,,,

franc09.05.2017 18:07

Troche podobny do Bogdana Matuszczyka ze szerokiej.

hhh08.05.2017 21:01

Hmmm