Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-4°
8 maja 2017

Znaleziono ciało. Kim był zmarły?

Znaleziono ciało. Kim był zmarły?
fot. JastrzebieOnline.pl

Jastrzębscy policjanci ustalają tożsamość nieznanego mężczyzny, który został znaleziony przy ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok. Osoby mogące udzielić informacji w sprawie tożsamości mężczyzny lub okoliczności śmierci, proszone są o kontakt z policją.

Jak informuje Komenda Miejska Policji, zwłoki mężczyzny odnaleziono 29 kwietnia tuż przed 6.00 w rowie melioracyjnym przy ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. Ciało zauważył przypadkowy przechodzień. Z powodu obfitych opadów deszczu rów był wypełniony wodą płynącą rwącym strumieniem. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci mężczyzny i jego tożsamości.

- Zmarły z wyglądu ma około 50-65 lat, wzrost około 180 cm, twarz owalna, cera śniada, na twarzy ciemny zarost krótko przycięty-bródka z wąsami, włosy ciemne, łysina czołowa, widoczne ubytki uzębienia. Ubrany był w ciemną bluzę, polar, koszulka t-chirt koloru szarego z nadrukiem na klatce piersiowej koloru zielonego i czarnymi napisami, spodnie koloru zielonego wiązane za sznurek, przy lewej kieszeni napis "adidas", na biodrach założone pieluchomajtki, czarne półbuty do kostek z przetarciami na obcasach – podaje w specjalnym komunikacie KMP.

Osoby, które mogą udzielić informacji w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Śląska 12 lub kontakt telefoniczny z numerami 32 4787255 lub 997.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wysłała policjantów po papierosy Wysłała policjantów po papierosy

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Zmarły10.05.2017 9:59

To ja byłem

Gość09.05.2017 22:52

To idiotów chyba za dużo opiniowało zmarłego że Śląskiej nie ma się co dziwić,,,, jak co drugi to alkoholik a sprawy znajomych niwelują w klubie gogo,,, czyli w burdelu w Gliwicach, hahah,,,

franc09.05.2017 18:07

Troche podobny do Bogdana Matuszczyka ze szerokiej.

hhh08.05.2017 21:01

Hmmm