Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
10 maja 2017

Nocna bijatyka. Zatrzymanym grozi więzienie

Nocna bijatyka. Zatrzymanym grozi więzienie

W ręce jastrzębskich policjantów wpadły cztery osoby podejrzane o udział w bójce. Zatrzymani to mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju w wieku od 19 do 41 lat, którzy jak się okazało, bez żadnego wyraźnego powodu zaczęli się ze sobą bić. 

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy, w rejonie ulicy Łowickiej. Oficer dyżurny jastrzębskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyżurnego Straży Miejskiej, który zauważył w monitoringu, że w rejonie ulicy Łowickiej doszło do bójki.

- Z relacji zgłaszającego wynikało, że jest to grupa młodych, pijanych mężczyzn. Kryminalni namierzyli i zatrzymali czterech mieszkańców miasta w wieku od 19 do 41 lat. Mężczyznom przedstawiono już zarzuty. Wszyscy przyznali się do popełnienia zarzucanego czynu. Losy mężczyzn leżą teraz w rękach sądu. Za udział w bójce grozi kara do trzech lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O losie każdego z nich zdecyduje sąd. Mężczyznom grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę Napad na Przyjaźni. Podbito i okradziono mężczyznę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
mieszkaniec.K10.05.2017 17:56

seboc...gdzie komentarz? :-\ tęsknię paciuloku :-D

Gość10.05.2017 17:12

Więzienie za to że dali sobie po mordzie? Zniszczyli jakieś mienie? Któryś z nich zgłosił pobicie? Jeśli nie to mandat za ciszę nocna i po sprawie..

Zeb10.05.2017 14:16

Kiedyś byly znane łowickie wycinanki a teraz na łowickiej nocne naparzanki hej

Zeb10.05.2017 13:36

Może to było ksw 1 łowicka noc

prawo10.05.2017 9:21

Nie powinno się ich wsadzać do więzienia, bo to nas wszystkich dużo kosztuje. Już są kolejki do odsiedzenia kary. Powinni pracować na naszą rzecz, czyli miasta. Przy tym bardzo dokładnie rozliczani z tej pracy. Jeśli nie wykonają należycie pracy, muszą płacić za zatrudnianie osoby, która wykona za nich nakazaną pracę.

Matkaka10.05.2017 7:33

To w końcu jaki wiek? 21-36 czy 19-41?