Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
4 lipca 2017

W jastrzębskim szpitalu pracują wzorowe pielęgniarki

W jastrzębskim szpitalu pracują wzorowe pielęgniarki
fot. pixabay

Wykonują swoją pracę wzorowo. Sumienie podchodzą do obowiązków. Traktują pacjenta z należytą godnością i szacunkiem, okazując miłość i wsparcie. Mowa o pielęgniarkach z jastrzębskiego szpitala, które zostały wyróżnione prestiżową nagrodą - „Diamentowym Czepkiem”. 

Pielęgniarki zatrudnione w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju otrzymały wyróżnienie „Diamentowe Czepki”, przyznawane przez Okręgową Radę Pielęgniarek i Położnych. Statuetkę „Diamentowy Czepek” otrzymały: Stanisława Pasoń, Renata Prostacka, Jolanta Czarnota, Katarzyna Czarnota, Mirosława Opioł-Jaguś, Agata Zmroczek, Lidia Błachuta.

- Jest to prestiżowa nagroda przyznana pielęgniarkom za upowszechnianie etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych oraz współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego. Pokazuje ona jak mocno, na co dzień panie są zaangażowane w niesienie pomocy medycznej pacjentom naszego szpitala, okazywania im wsparcia i ciepła w cierpieniu - wyjaśnia Alicja Brocka, rzecznik WSS nr 2.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu Rusza oddział pediatryczny w jastrzębskim szpitalu

Ruszają bezpłatne badania dla mieszkańców Ruszają bezpłatne badania dla mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
gosc10.07.2017 19:03

wJastrzebu pielegniarki sa wyjatkowo wredne. To chyba jakis zart.

Chory09.07.2017 18:55

Sądzę, że wymienione to całkowite wyjątki. W szpitalu trudno je spotkać. Od pielęgniarek oczekuje się empatii. Bardziej są zaprzeczeniem niż potwierdzeniem tego potrzebnego uczucia. Ich obojętność na pacjentów mogła by być podana jako wzór obojętności. Noszą w sobie nienawiść do chorych. Taka samą jak zakonnice wychowujące w ośrodkach dzieci. Taką samą jak te pracujący w państwowych przychodniach ZOZ. Choć tam też bywają wyjątki.

Do olek 05.07.2017 10:09

Zgadzam sie z toba w pelni. Wredne stare babska az sie odechciewa do tej poradni wchodzic. Ale nasza porodowka naprawde jest super !

Janusz do Pauliny04.07.2017 22:42

A moze to twoja mamusia jest tą cudowna pielegniarka dlatego tak chwalisz ?? W rodzinie dolkow nie bedzie kopac ! Paula paula otworz oczka ! 99% krytykuje a 1% to pielegniarki ktore mysla ze sa fajne !

[j08y-04.07.2017 20:43

Gratulacje!!!!!!

Paulina 04.07.2017 17:44

Ja leżałam na ginekologii pielęgniarki są tam na medal. W zeszłym roku leżałam tam 3 razy i za każdym razem pielęgniarki były miłe i opiekuńcze.

Olek04.07.2017 14:53

Dokładnie,zgadzm sie- w naszym mieście co jedna to gorsza i wredniejsza.Zeby usłyszeć miłe słowo z ust pielęgniarki to trzeba iść prywatnie do lekarza.Bardzo źle oceniam "pięlęgniarki";) - z przychodni na Harcerskiej.stare,wredne babska,nie zadowolone z życia,siedzą tak jakby za karę.Wiecznie nadąsane, z łaską "dzień dobry" odpowiadają nie mówiąc już o czyms więcej, strach o coś zapytać.Ciężko jakie kolejek informacje od nich uzyskać. z takim podejściem już dawno powinny być zwolniene ale niestety swoich stołków trzymają się kurczowo od wielu lat i nie oddadzą młodszym pomocnym,sympatycznym dziewczyną.Czy nic nie można z tym zrobić? Gdzie złożyć doniesienie o kontrolę a najlepiej wniosek o przeniesienie nich?człowiek młody wychodzi tylko wściekły na te stare babska ale ludzie starzy schorowani muszą to znosić i akceptować takie traktowanie

Pokaż wszystkie opinie (12)