Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
18 lipca 2017

Ukradł alkohol ze sklepu. Zatrzymano go kilka dni później

Ukradł alkohol ze sklepu. Zatrzymano go kilka dni później
fot. KMP Jastrzębie

W czwartek jeden z mieszkańców Jastrzębia-Zdroju ukradł alkohol z jednego ze sklepów znajdujących się przy ulicy Powstańców Śląskich. Za kradzież został zatrzymany pięć dni później, ponieważ rozpoznał go pracownik ochrony. 

Pracownik ochrony sklepu mieszczącego się przy ulicy Powstańców Śląskich powiadomił ok. godz. 14:45, oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji, że ujął złodzieja sklepowego. Na miejsce udał się policyjny patrol.

- Okazało się, że 25-letni mężczyzna, zatrzymany przez ochronę, wyniósł ze sklepu pięć dni temu, to jest w czwartek dwie butelki alkoholu na sumę ponad 100 zł. Kiedy ponownie, w poniedziałek, udał się do sklepu został rozpoznany przez pracownika ochrony. Kradzież została zarejestrowana na monitoringu sklepowym. 25-latek został przewieziony na komendę, gdzie przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia w sprawie. Za swój czyn odpowie przed sądem, gdzie został skierowany wniosek o ukaranie - poinformowała rzecznik KMP w Jastrzębiu-Zdroju mł. asp. Bogusława Dudek. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość18.07.2017 17:58

Pobrał w naturze przydział przysługujący mu z programu 500+.

seboc18.07.2017 14:01

troche mnie suszylo