Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie

W meczu 3. kolejki eWinner 2. Ligi GKS Jastrzębie bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Hutnikiem Kraków.

Bezbramkowy remis GKS-u Jastrzębie
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 0:0 (0:0)

Na początku spotkania aktywniejsi w swoich poczynaniach w ofensywie byli gospodarze, którzy oddali kilka strzałów, ale Drazik nie był zmuszony do interwencji. Najbliżej pokonania bramkarza był w 12. minucie Jacak, który z rzutu wolnego z bardzo ostrego kąta trafił w poprzeczkę. Goście odpowiedzieli akcją Stanclika, który jednak nie zdołał oddać strzału.

W 23. minucie Świątek groźnie uderzył z narożnika pola karnego, jednak dobrze spisał się Drazik, który sparował piłkę na rzut rożny. Cztery minuty później w dobrej sytuacji znalazł się Stanclik, lecz w ostatniej chwili został powstrzymany przez obrońcę, a w 30. minucie celnie z dystansu uderzał Boruń, ale trafił prosto w Szewczyka. W ostatnich minutach pierwszej połowy goście oddali jeszcze dwa strzały, lecz oba – po rzutach rożnych – minęły bramkę gospodarzy i na przerwę schodzili z bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie pod obiema bramkami działo się nieco więcej. Zarówno gospodarze, jak i zespół gości, chcieli zdobyć w tym spotkaniu trzy punkty i co chwilę kibice oglądali może nie stuprocentowe okazje, ale na pewno dogodne. Jednak dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów. W 52. minucie bliski otworzenia wyniku był Gołuch, który doszedł do sytuacji strzeleckiej po wymianie piłki ze Stanclikiem i zdecydował się lobować Szewczyka, ale posłał piłkę minimalnie obok słupka. W odpowiedzi po uderzeniu Assinora dobrze piąstkował Drazik. W 64. minucie to z kolei Gołuch obsłużył Stanclika, jednak ten w niezłej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Po upływie dwudziestu pięciu minut drugiej połowy, goście stworzyli sobie dwie okazje w odstępie kilkudziesięciu sekund. Najpierw niecelnie z dystansu uderzał Wybraniec, a po chwili świetną okazję miał Wysiński, który uderzył pod poprzeczkę, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Szewczyk, wybijając piłkę na rzut rożny. Gospodarze starali się odgryzać groźnymi kontrami, jednak żadna z nich nie skończyła się większym zagrożeniem. Im bliżej było końca meczu, tym mniej było sytuacji podbramkowych, w czym zapewne nie pomagała nasiąknięta murawa, bowiem całe spotkanie rozgrywane było w deszczu. Ostatecznie to ciekawe spotkanie kończy się bezbramkowym remisem i obie ekipy dopisują do swojego konta jeden punkt.

Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie 0:0 (0:0)

Hutnik Kraków: Kacper Szewczyk - Krzysztof Świątek (k), Patryk Serafin, Krzysztof Iwanicki, Sebastian Jacak, Michał Zięba (75. Patryk Kieliś), Jakub Marcinkowski, Damian Urban (80. Patryk Nowakowski), Kamil Głogowski, Kacper Andrzejewski, Mark Assinor.

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Kacper Kawula, Mateusz Słodowy (k), Yevgeniy Zakharchenko, Bartosz Boruń, Nataniel Wybraniec (83. Kamil Jadach), Przemysław Lech, Natan Wysiński (88. Daniel Szymczak), Dawid Szkudlarek, Szymon Gołuch, Daniel Stanclik (89. Joao Passoni).

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kot Barona Munchhausena (188.146. * .51) 01.08.2022 16:46

Zlikwidować tą fabrykę smrodu!