Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już w ten weekend X Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka [ZAPOWIEDŹ]

W związku z organizacją X Biegu Ulicznego Jastrzębska Dziesiątka w dn. 17 września, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 15.30-20.00.

Już w ten weekend X Bieg Uliczny Jastrzębska Dziesiątka [ZAPOWIEDŹ]
Sprawdź, na jakie utrudnienia w ruchu możesz napotkać w najbliższą sobotę

X Bieg Uliczny „Jastrzębska Dziesiątka” oraz VIII Biegi Małego Jastrząbka odbędą się 17 września 2022 r. (sobota) w godzinach od 16.00 do 20.00.

Start i meta imprezy znajduje się przy Hali Widowiskowo-Sportowej al. Jana Pawła II 6 w Jastrzębiu-Zdroju.

O godzinie 16.00 rozpoczną się biegi w ramach VIII Biegów Małego Jastrząbka i potrwają do godziny ok. 17.00.

W godzinach od 15.30 zostanie zamknięty odcinek drogi przy al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do ul. Leśnej.

Natomiast od godziny 17.30 zamknięty zostanie docinek drogi al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Leśną do ronda na skrzyżowaniu al. J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną

O godzinie 18.00 wystartuje Bieg Główny na 10 km spod Hali Widowiskowo-Sportowej. Zawodnicy będą się kierować al. Jana Pawła II (nitką pod prąd) do skrzyżowania z ul. Prostą gdzie następuje przebiegnięcie na prawą nitkę jezdni (zgodnie z kierunkiem ruchu). Następnie uczestnicy będą mieli do pokonania 2 pętle (od skrzyżowania al. Jana Pawła II z ul. Prostą do ronda na skrzyżowaniu al. J. Piłsudskiego z ul. Graniczną i Północną). Po pokonaniu drugiej pętli zawodnicy będą kierowali się do mety przy Hali Widowiskowo-Sportowej.


Orientacyjny plan zamknięcia i otwarcia poszczególnych odcinków drogi, które będą zabezpieczać policjanci z jastrzębskiej drogówki będzie przebiegać następująco:

VIII Biegi Małego Jastrząbka

Al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. W. Jagiełły do skrzyżowania z ul. Leśną - utrudnienia w godzinach od 15.30-20.00

X Bieg Uliczny "Jastrzębska Dziesiątka"

Odcinek drogi od al. Jana Pawła II 6 przy Hali Widowiskowo-Sportowej do ronda skrzyżowania al. J. Piłsudskiego z ul. Graniczną będzie zamknięty w godzinach od 17.30-20.00

W związku z biegiem wystąpią utrudnienia w kursowaniu niektórych autobusów. 

Dojazd do szpitala w godz. 17.30 do 20.00 będzie możliwy od al. Jana Pawła II od strony ulic Kusocińskiego.

Dojazd na parking przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej będzie możliwy od ulicy Prostej i Leśnej.

W trakcie trwania imprezy nastąpi zmiana organizacja ruchu drogi wyjazdowej ze szpitala, która będzie się odbywać bramką wjazdową.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~FrankDreblin (178.27. * .69) 16.09.2022 09:47

Czy nie mogą po lesie sobie biegać?