Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobiegli w jubileuszowej Jastrzębskiej Dziesiątce [ZDJĘCIA]

Jubileuszowa, X edycja Biegu Ulicznego Jastrzębska Dziesiątka przyciągnęła do miasta setki biegaczy z całego regionu. Był też VIII Bieg Małego Jarząbka, który przyciągnął sporo dzieciaków. ZOBACZ ZDJĘCIA! 

Pobiegli w jubileuszowej Jastrzębskiej Dziesiątce [ZDJĘCIA]
Wśród pań najlepszy wynik osiągnęła Paulina Golec. fot. A. Klocek

Pobiegli w jubileuszowej Jastrzębskiej Dziesiątce [ZDJĘCIA]

Niespełna 500 osób stanęło na starcie jubileuszowej Jastrzębskiej Dziesiątki. Bieg podzielony był na klasyfikację kobiet, mężczyzn, a także dzieci, które jako pierwsze wystartowały w ramach VIII Biegu Małego Jarząbka.

Wśród kobiet najlepszy wynik wywalczyła Paulina Golec, która do Jastrzębia-Zdroju na bieg przyjechała z Krakowa. Druga na mecie była Sandra Michalak z Wisły Wielkiej, natomiast trzecią lokatę uzyskała Michalina Mendecka-Zejder z Łazisk. 

Wśród mężczyzn rywalizacja była zacięta. Jako pierwszy linię mety przekroczył Abderrahim Elasri. Drugie miejsce wywalczył Tomasz Wójcik, a trzeci na mecie był Tomasz Fijak. 

Zawodnicy w biegu głównym mieli do pokonania 10 km. 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~BuryMisiek (46.204. * .53) 20.09.2022 22:30

Bardzo dobra i pozytywna impreza. Gdy człowiek z głową uprawia jakiś ruchowy sport, to być może nie będzie musiał stać w kolejkach do lekarzy. Bieganie z głową daje power, ale trzeba uważać... Żeby się nie pokaleczyć kontuzjami. Pozdrawiam organizatorów i uczestników. Zdrowia!

~Co_za_matołectwo (185.120. * .25) 19.09.2022 16:16

Niech sobie do lasu idą biegać barany a nie za każdym razem blokują główną ulicę miasta że przejechać się nie da !!!

~dobry_towar (93.179. * .248) 19.09.2022 11:30

Niedrożne drogowo miasto? Co Ty bierzesz chłopie?

~FrankDreblin (146.185. * .213) 18.09.2022 17:47

Czy mogly biegac po lesie zabiast blokowac, i tak niedrozne drogowo, miasto?