Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębianie kibicują polskiej reprezentacji w Strefie Kibica. Wśród nich prezydent Hetman [ZDJECIA, LIVE]

Mieszkańcy miasta licznie zgromadzili się dziś w Mundialowej Strefie Kibica, by oglądać wspólnie mecz Polska-Meksyk. Wśród kibiców znaleźli się prezydent Anna Hetman oraz jej zastępca, Robert Cichowicz.

Jastrzębianie kibicują polskiej reprezentacji w Strefie Kibica. Wśród nich prezydent Hetman [ZDJECIA, LIVE]
Wypełniona niemalże po same brzegi jastrzębska Strefa Kibica na Placu WOŚP

Jastrzębianie przybyli do Mundialowej Strefy Kibica z flagami, czapkami oraz szalikami w barwach narodowych. Niektórzy wymalowali sobie polskie flagi na policzkach. Mecz Polska-Meksyk ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem.

Jastrzębski akcent na Mistrzostwach

Podczas Mistrzostw Świata 2022 zobaczymy 3 jastrzębian, wychowanków szkółki piłkarskiej MOSiR. W kadrze znaleźli się Kamil Glik, Michał Skóraś i Szymon Żurkowski.

Mundialowa Strefa

Ze Strefy można korzystać od 20 listopada w godzinach od 13.00 do 22.00. Przestrzeń funkcjonować będzie na czas udziału reprezentacji Polski w mistrzostwach. Na miejscu czekają stoliki, ławki, piwo oraz coś na ciepło, np. kiełbaska z grila. Mecze wyświetlane są na dużym ekranie. Wejście do Strefy jest darmowe.

Anna Hetman w czerwonym płaszczu

Robert Cichowicz w okularach po prawej

Zobacz także:

Jastrzębie ma swoją Mundialową Strefę Kibica! Byliście już? [ZDJĘCIA]

Zobacz krótki LIVE z Mundialowej Strefy Kibica

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Cccc (89.64. * .22) 24.11.2022 07:30

Nigdy więcej.Tam jest zimno,zimno,zimno.

~barni (188.137. * .108) 24.11.2022 05:02

To już od razu zróbcie tam ogrzewalnię dla bezdomnych. Będą mieć blisko do koczowiska pod Leclerkiem.

~anno (188.137. * .108) 24.11.2022 05:00

Spotkanie z kibolami...Bardzo to desperackie.

~KampaniaBuraczana (37.130. * .149) 23.11.2022 19:19
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 23.11.2022 10:53

Szuka elektoratu wśród kiboli. Żenujące...

~Trzeźwy (5.184. * .179) 23.11.2022 08:26

Andzia po co wczoraj wyły syreny przed południem? Ktoś straszył uchodźców czy co?