Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy GKS-u Jastrzębie pożegnały się z rozgrywkami Pucharu Polski

Rezerwy GKS-u Jastrzębie żegnają się z rozgrywkami Pucharu Polski podokręgu Rybnik.

Rezerwy GKS-u Jastrzębie pożegnały się z rozgrywkami Pucharu Polski
Fot. gksjastrzebie.com

W środowe popołudnie druga drużyna GKS-u przegrała na wyjeździe 4:2 z wiceliderem Klasy Okręgowej, Płomieniem Połomia. 

Płomień Połomia - GKS II Jastrzębie 4:2 (2:0)

bramki: 

Aleksander Nagórka, Konrad Hasior, Paweł Mitko, Przemek Błażejowski - Kamil Bednorz, Arkadiusz Oślizło

GKS II Jastrzębie:

Dominik Krakowczyk - Kamil Bednorz, Aron Kłosok, Aleks Kraśniewski, Bartłomiej Piworowicz (55. Michał Kiełbasa), Igor Glawaty (46. Krystian Kaczmarczyk), Adrian Tymiński, Arkadiusz Oślizło (76. Dawid Kania), Wojciech Katus (55. Kacper Czwartos), Mikołaj Gołofit (55. Oskar Benek), Jakub Brachman (46. Oskar Drzyzga). 

Wypowiedź trenera gości:

- Odpadamy z rozgrywek pucharowych, ale uważam, że na własne życzenie, bo bramki, które straciliśmy, sami prowokowaliśmy, choćby poprzez zagrania piłki prosto do przeciwnika. Odrobiliśmy na początku drugiej połowy dwubramkową stratę, mieliśmy nawet kapitalne sytuacje do zdobycia trzeciej bramki. Wyszedł niestety brak doświadczenia i realizacji niektórych założeń. W końcówce meczu niestety nas odcięło. Nie uważam, żeby gra co trzy dni była tu problemem. Myślę, że to by była idealna intensywność, która w odpowiedni rozwój wpłynęłaby na rozwój tych chłopaków, również poprzez zbieranie niezbędnego doświadczenia i charakteru boiskowego. To są na tyle młode organizmy, że nie ma absolutnie powodów do usprawiedliwiania się tym, że w niedzielę graliśmy mecz ligowy - powiedział trener GKS-u II Jastrzębie, Mateusz Galikowski.

źródło: gksjastrzebie.com


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].