Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pucharowa środa – sprawdź wyniki z 06.09.2023

Środek tygodnia to zwykle czas na mecze pucharowe, które w myśl znanego przysłowia: „rządzą się swoimi prawami”. Dziś poznaliśmy kolejne drużyny z awansem do dalszych gier na szczeblach Podokręgów Racibórz i Rybnik. Zapraszamy do lektury.

Pucharowa środa – sprawdź wyniki z 06.09.2023

Puchar Polski (Podokręg Racibórz)

Wyniki II rundy (06.09.2023)

 • Zwonowice – Kornowac 6:3 (4:1)
 • Markowice – Czyżowice 4:7 (2:3)
 • Lubomia – Czernica 3:0 (0:0)
 • Krzyżanowice – Unia Racibórz 3:2 (1:2)
 • Płonia Racibórz – Tworków 1:2 (1:0)
 • Studzienna – Syrynia 1:5 (0:4)
 • Tworków II – Gorzyce 1:3 (1:3)
 • Nędza – Turza Śląska 0:3 (wo) drużyna gospodarzy oddała mecz walkowerem

Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Wyniki II rundy (06.09.2023)

 • Ochojec – Połomia 0:3 (0:1)
 • Czerwionka – Radlin 1:2 (1:1)
 • Boguszowice – Bełk 2:5 (1:2)
 • Baranowice-Żory – ROW Rybnik 0:3 (0:2)
 • Odra Wodzisław Śląski – Mszana 6:0 (1:0)
 • Wilchwy – Forteca Świerklany 1:1 (1:1), rzuty karne 1:4
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].