Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Wywiady Nowin z kandydatami w wyborach do Sejmu i Senatu 2023

Wywiady Nowin z kandydatami w wyborach do Sejmu i Senatu 2023

Wywiady Nowin z kandydatami w wyborach do Sejmu i Senatu 2023

Przed wyborami parlamentarnymi rozmawiamy z kandydatami na posłów i senatorów, a także znanymi politykami, którzy odwiedają nasz regiona w czasie kampanii wyborczej.

Poseł Krzysztof Gadowski komentuje debatę w TVP: Debata w tym wypadku to zbyt duże słowo [WYWIAD] 

Z liderem listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu RP - Krzysztofem Gadowskim rozmawiamy o debacie przedwyborczej w telewizjii publicznej, jego wyborczych przewidywaniach oraz planach.

Nigdy niczego nie obiecywałem... Wywiad z Łukaszem Osmalakiem, "jedynką" na liście Trzeciej Drogi w naszym regionie  

O tym jak trudno jest nowym ludziom wejść do polityki, buncie przeciwko CPK oraz... powstrzymaniu się od obiecanek rozmawiamy z Łukaszem Osmalakiem - numerem jeden na regionalnej liście Trzeciej Drogi w wyborach do Sejmu.

Polityka została tak obrzydzona, że ludzie nie chcą o niej słyszeć. A to jest złe... Wywiad z posłem Markiem Krząkałą  

O wciąż tych samych twarzach w wyborach do Sejmu, reparacjach od Niemiec i kampanii wyborczej "w starym stylu" rozmawiamy z posłem Markiem Krząkałą - posłem Koalicji Obywatelskiej i kandydatem w wyborach do Sejmu.

Transformacja owszem, ale małymi krokami – mówi Piotr Urbańczyk z Lewicy 

O godzeniu górnictwa i „zielonej polityki”, propozycjach dla rolników, polityce społecznej, a także oczekiwaniach, wyborczych rozmawiamy z Piotrem Urbańczykiem, który jest liderem listy Lewicy do sejmu w okręgu 30.

"Polska służba zdrowia nie jest idealna, ale kamienie milowe już mamy". Wywiad z posłem Bolesławem Piechą  

O nadmiarowych zgonach w czasie pandemii, oswajaniu antysystemowców oraz hiperaktywnych wiceministrach z Raciborza rozmawiamy z posłem Bolesławem Piechą - liderem listy PiS w naszym regionie.

Wywiad z Adrianem Zandbergiem - liderem Lewicy Razem Amazon, Facebook i Google to nie "święte krowy" 

O szczuciu gejów i lesbijek, opodatkowaniu globalnych korporacji oraz znaczeniu myśli Karola Marksa w kształtowaniu opozycji demokratycznej rozmawiamy z Adrianem Zandbergiem - jednym z liderów Lewicy, który 3 paździenrika gościł w Rybniku.

Starosta z PO chce bronić śląskiego węgla w Sejmie. Wywiad z Mirosławem Dużym – kandydatem w wyborach parlamentarnych 

Mirosław Duży mówi, że jego formacja polityczna przaja Śląskowi, Polsce i Unii Europejskiej, a energetyki opartej na śląskim węglu trzeba bronić. Choć znany jest z luźnego sposobu bycia, to zapewnia, że do polityki podchodzi bardzo poważnie.

"W polityce najważniejszy jest wynik drużyny, a nie popisy gwiazd". Wywiad z Julią Kloc-Kondracką, kandydatką w wyborach do Sejmu 

- Idę do Sejmu po to, aby problemy, które ludzie powierzają Klocom, nie pozostały bez echa - mówi Julia Kloc-Kondracka, numer 6. na liście PiS w naszym okręgu wyborczym.

"Nie idziemy do Sejmu po miliony dla swoich". Poseł Krzysztof Gadowski o drużynie Koalicji Obywatelskiej 

Zapytaliśmy posła Krzysztofa Gadowskiego m.in. o to, dlaczego na liście Koalicji Obywatelskiej pojawiają się wciąż te same nazwiska. Oto, co odpowiedział lider listy KO w naszym regionie.

Popierać to co słuszne, wetować to co złe. Lider Konfederacji z naszego regionu mówi o tym, co będzie po wyborach 

O wyborach parlamentarnych, drogach realizacji własnego programu oraz szukaniu pieniędzy w budżecie rozmawiamy z Romanem Fritzem - wiceprezesem Konfederacji Korony Polskiej oraz liderem listy Konfederacji w wyborach do Sejmu RP.

Celebrytki straszą Konfederacją. Kobieta z Konfederacji: Niech mówią, co chcą, ale mogłyby nie kłamać za bardzo 

Z Hanną Boczek, liderką Nowej Nadziei w naszym regionie rozmawiamy o pomysłach na reformę edukacji, celebrytkach odwodzących kobiety od głosowania na Konfederację oraz... estrogenach.