Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ma cztery łapy, ogon i jest psim ratownikiem. Dziś ty możesz pomóc jemu

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Brutusowi, psiemu ratownikowi, grozi amputacja łapy.

Ma cztery łapy, ogon i jest psim ratownikiem. Dziś ty możesz pomóc jemu
Brutus jest psim ratownikiem, teraz sam potrzebuje pomocy

Brutus nie jest zwykłym psem. Jest członkiem w Grupie Poszukiwawczo - Ratowniczej z Jastrzębia Zdroju. Do tej pory bohatersko brał udział w misjach ratunkowych i ratował górników. Teraz czeka go elektrodiagnostyka, która wykaże czy nerw promieniowy w łapce jest przerwany. Jeśli tak, czeka go amputacja.

- Brutus jest, co najważniejsze, członkiem naszej rodziny. Bardzo go kocham i błagam, pomóżcie mu aby mógł cieszyć się życiem - apeluje założycielka zbiórki, Magdalena Szyda, opiekunka psa.

W wyniku nieszczęśliwego wypadku Brutus i Ebra - psy z rodziny państwa Szydów, opuściły swoje podwórko.

- Jakiś czas temu ktoś wypuścił nasze pieski, którym stała się ogromna krzywda! Ebra już się wyleczyła, ale z Brutusem jest bardzo źle, staramy się jak możemy uratować mu łapkę, która jest w fatalnym stanie i grozi mu amputacja. Koszty leczenia niestety już przewyższają nasze możliwości dlatego zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w ratowaniu naszego Brutusa - czytamy na stronie zbiórki.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/cf8nc7

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Borzydar (5.184. * .232) 06.05.2022 12:30
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu