Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 25-31 sierpnia

Jubileuszowa XXV Sierpniowa Promenada Trzeźwości w Parku Zdrojowym, Dożynki w Moszczenicy i Szerokiej. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 25-31 sierpnia
W niedzielę odbędą się dożynki w dzielnicy: Szeroka, Moszczenica. (fot. archiwum)

PIĄTEK - 26 sierpnia

16.00 OWN eksploduje kolorami! Prócz zabawy w wielobarwnym proszku, na najmłodszych uczestników imprezy czeka również "Piana Party", animacje, dmuchańce czy pokaz taneczny "Eksplozji Tańca". O 20.00 ruszy natomiast pierwsze w Jastrzębiu-Zdroju "Beach Party".

16.00-18.00 LITERACKA ESKAPADA - WIELKI FINAŁ WAKACJI Z BIBLIOTEKĄ w Parku Zdrojowym. Wśród licznych atrakcji przewidzianych na ten dzień znajdą się: Alladyn na ratunek światu – przedstawienie teatralne, gry plenerowe, maxi kolorowanki, warsztaty plastyczne, bańki mydlane, akcja bookcrossingowa.


NIEDZIELA - 28 sierpnia

Dożynki Moszczenica. W programie:
9.00 - Msza Święta Dożynkowa w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Moszczenicy
15.00 - 22.00 zabawa pod chmurką wiata rekreacyjna Moszczenica ul. K. Paryskiej 9
Atrakcje: Występ Orkiestry dętej KWK Jastrzębie, blok imprez dla dzieci/dmuchańce, występ akordeonisty Macieja Gucika, animacje prowadzone przez grupę Skumaj Team, występ formacji tanecznej „i” z Pawłowic, gry i konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, zabawa taneczna z zespołem „DUET”.

Dożynki Szeroka. W programie:
od 15.00 do 23.00 Atrakcje: zamki nadmuchiwane dla dzieci, trampolina z siatką ochronną, konferansjer (prowadzenie imprezy oraz „zabawy pod chmurką”), koncert zespołu „AGGA”.

16.00 Jubileuszowa XXV Sierpniowa Promenada Trzeźwości w Parku Zdrojowym. W programie: koncert Artura Barcisia, koncert zespołu Jacek Dewódzki Band, Prezentacja klubów trzeźwości: Klub Abstynentów ARKA, Jastrzębski Klub Trzeźwości Karlik, stoiska z ulotkami informacyjnymi na temat działalności jastrzębskich klubów trzeźwości, WYSTĘP ZESPOŁU TAŃCA IRLANDZKIEGO „CAILINS”, Warsztaty Tańca Irlandzkiego – poprowadzi Kamila Czajkowska, STREFA ZABAW RODZINNYCH PROWADZONA PRZEZ MEGAFRAJDĘ, Bezalkoholowa zabawa z zespołem ARES w Domu Zdrojowym, godz. 19:00.


ŚRODA - 31 sierpnia

18.00 kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie będzie nie lada gratką dla miłośników literatury czeskiej, ponieważ tematem do rozmów będzie książka Aleny Mornštajnovej „Hana”. Na spotkanie zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Wielkopolska 1a.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 25-31 sierpnia

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 25-31 sierpnia

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 25-31 sierpnia

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 25-31 sierpnia

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].