Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znaleziono zwłoki w jarze przy ul. Północnej

W środę wczesnym popołudniem, w jarze przy ulicy Północnej znaleziono ludzkie zwłoki. Taką informację podał nam jeden z internautów.

Znaleziono zwłoki w jarze przy ul. Północnej

Wiadomość o odkryciu ciała potwierdza Inez Biernacka, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Zwłoki znaleziono około godziny 13:30 w rejonie jaru, nieopodal dawnego przejazdu kolejowego przy ulicy Północnej.

Na razie szczegóły sprawy są nieznane: - W tej chwili prowadzone są czynności, na miejscu pracuje prokurator - wyjaśnia rzeczniczka KMP.

O sprawie będziemy informować.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gość (85.202. * .117) 20.07.2011 21:14

Jasnet zmienił wersję :) Już nie piszą, że na \"jarze południowym\" tylko na \"jarze\"... hihi

~gość (195.34. * .177) 20.07.2011 20:48

Może to mieć jakiś związek z wczorajszą burzą?

~gangweiss (84.234. * .48) 20.07.2011 15:18

Jestem bardzo ciekaw co jest przyczyną śmierci, czy zgon naturalny, czy ktoś pomógł. Szkoda człowieka, a jeśli jest to morderstwo to ten ktoś powinien dostać dożywocie.

~krzysieq (80.53. * .162) 20.07.2011 15:07

Jasnet jakieś bzdury podaje, że w Jarze Południowym znaleźli zwłoki :D

~bolo (84.234. * .74) 20.07.2011 14:50

gość a Ty skąd wiesz że doszło do morderstwa ? może trzeba Cie sprawdzić :p

~gość (77.253. * .145) 20.07.2011 14:37

Skąd wiesz że to morderstwo? Może szedł i się przewrócił...

~gość (77.253. * .197) 20.07.2011 14:32

ojaa ;

~karo (84.234. * .71) 20.07.2011 14:23

: OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO