Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ostrzeżenie: uwaga na intensywne opady śniegu

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwością wystąpienia intensywnych opadów śniegu na południu naszego województwa.

Ostrzeżenie: uwaga na intensywne opady śniegu

Opady spodziewane są już od niedzielnego poranka. Synoptycy przewidują, że zakończą się one dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek. W tym czasie może spać od 10 do 20 centymetrów śniegu.

Takie opady mogą znacznie pogorszyć warunki na drogach, dlatego kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i przygotować się na śliskie drogi.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (195.34. * .170) 07.01.2013 08:50

Ktoś posypie chodniki, czy mamy tańczyć na lodzie?

~jojko (84.234. * .81) 06.01.2013 22:23

Za komuny było masło solone, można było se posmarować co się chciało i nie zamarzało.

~Daro (85.202. * .245) 06.01.2013 21:16

Zazwyczaj pada w Lutym a tu taka niespodzianka.

~Gość (84.234. * .174) 06.01.2013 17:55

Drogowcy wyjątkowo w tym roku nie mają co robic

~zły (85.219. * .191) 06.01.2013 17:50

Strasznie dziwne że w styczniu śnieg pada :) Drogowcy są zapewne zaskoczeni

~oolek15 (85.202. * .130) 06.01.2013 14:05

Ostrzeżenie przed śniegiem zimą? Bo przecież zimowy śnieg to wybryk natury i trzeba ostrzegać kierowców - może jeszcze letnie opony mają (oczywiście, to nie ich wina, kto by się śniegu w styczniu spodziewał?).

~bezdomny (84.234. * .165) 06.01.2013 11:51

no wlasnie widze przez okno jak sypie. nie wychodze dzis z domu