Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Po pijaku zniszczył kamerę w swojej windzie

Policja zatrzymała 22-letniego wandala, który zdemolował kamerę w windzie, w bloku. Wartość strat oszacowana została na blisko 1500 złotych.

Po pijaku zniszczył kamerę w swojej windzie

Do zdarzenia doszło w windzie jednego z jastrzębskich bloków. Jego przebieg zarejestrował zamontowany na miejscu monitoring, w związku z czym policjanci szybko ustalili kim jest sprawca. Był nim 22-letni mieszkaniec tego bloku. Łączne straty oszacowane zostały na prawie 1500 złotych.

- Zatrzymany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. 22-latek zeznał, że w chwili zajścia znajdował się pod wpływem alkoholu, lecz nie był w stanie podać powodu, dla którego dopuścił się przestępstwa - informuje policja.

Mężczyźnie grozi kara od 3 miesiecy do 5 lat pozbawienia wolności.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zołza z zofiówki (89.77. * .106) 21.10.2013 09:06

Cukiero Po ilości Twoich antynarkotykowych wpisach wnioskuję że jesteś pierwowzorem postaci w ,,Breaking bad,, : /

~Prawdomowny (85.219. * .31) 20.10.2013 17:28

Na halde z nim niech kamienie nosi i zarabia na schronienie i wyzywienie a nie za NASZE pieniazki na wakacje z pelnym wyzywieniem. STOP z utrzymywaniem wykolejencow z publicznej kasy..

~Olek (85.202. * .138) 19.10.2013 13:21

POprawność POlityczna sprawia,że nie można nawet podać imienia tego drania.Ciekawe czy zostanie przykładnie ukarany.

~jes (84.234. * .81) 19.10.2013 12:16

artykuł ten i wiele innych swiadczy o tym, ze legalny alkohol szkodzi o wiele bardziej, chłopczyku.

~Gość (195.34. * .170) 19.10.2013 08:32

Cukiero, twoje wpisy świadczą o tym ,że marycha szkodzi.

~Kazik (89.73. * .202) 18.10.2013 20:51

W jakiej swojej windzie? Nic już tu nie jest nasze. Wszystko poszło w obce ręce.

~cukiero (84.234. * .81) 18.10.2013 13:33

Jeśli po pijaku to nie mam nic przeciwko. Co innego jakby naćpany był, to byłby prawdziwy skandal.