Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach

W związku z Dniem Wszystkich Świętych, przy cmentarzach zmieniona została organizacja ruchu. Na miejscu sytuację będę kontrolować policjanci i straznicy miejscy. Do 4 listopada, policjanci będą prowadzić akcję "Znicz 2013", czyli będą kontrolować kierowców i czuwać nad bezpieczeństwem na drogach.

Utrudnienia w ruchu przy cmentarzach

- Największych utrudnień w ruchu należy spodziewać się w czwartek, 31 października oraz w piątek, 1 listopada. Nie wykluczone, że zmiany te obowiązywać będą również i w pozostałych dniach działań "Znicz 2013". Uzależnione jest to od stopnia natężenia ruchu - informuje jastrzębska policja.

Cmentarz Komunalny przy ulicy Okrzei

Na odcinku od skrzyżowania z ulicą Cieszyńską do Domu Pogrzebowego na ulicy Okrzei po lewej stronie jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się" (odcinek A-B na mapie). Ponadto ruch na odcinku od kościoła przy ulicy Okrzei, aż do ulicy Libowiec odbywać się będzie w jednym kierunku (droga jednokierunkowa w stronę ulicy Libowiec).

Cmentarz Parafialny przy ulicy Dębowej

Na odcinku od skrzyżowania ulicy 1 Maja z Dębową po obu stronach jezdni obowiązywać będzie znak "zakaz zatrzymywania się" (odcinek A-B na mapie). Poza tym na całej długości ulicy Dębowej wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu (odcinek C-D na mapie).

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~odpoczywający (83.30. * .94) 03.11.2013 10:12

Dzień Wszystkich Świętych jest radosnym świętem i w całym kraju było podobnie ;)

~Gość (84.234. * .174) 02.11.2013 13:13

Zgadzam się z Markiem.Jeszcze trochę a będą się tam kręcić \"panienki\"bo każda okazja jest dobra aby zarobić parę groszy.Wstyd i brak szacunku dla zmarłych w tak szczególnym miejscu!!

~Gość (195.34. * .170) 02.11.2013 11:38

Strażak, a jakim cudem inwalidzi pracują, jako górnicy na kopalniach?

~Marek (195.34. * .21) 02.11.2013 11:33

Pod cmentarzem komunalnym były stoiska ze słodyczami, mieczami świetlnymi, balonami, facet grał na akordeonie, a wielu osobom brakowało stoisk z wyrobami mięsnymi, krupniokami i piwem. Mógł też wystąpić jakiś zespół disco polo. Odwiedzenie grobów bliskich to dla wielu zbyt małe przeżycie i przydałoby się więcej rozrywki.

~KIerowca (195.34. * .170) 02.11.2013 11:19

Nie ma żadnych utrudnień, pomimo zakazu wjazdu policja nie przeszkadza we wjeździe samochodem na cmentarz, przeszkadzają jedynie piesi. Nie trzeba też jeździć z włączonymi światłami, bo policja nie zwraca na to uwagi. Na trawnikach i chodnikach jest mnóstwo miejsc do parkowania.

~strażak (85.202. * .118) 01.11.2013 23:27

Inwalidzi mogą parkowac

~Gość (195.34. * .170) 01.11.2013 11:39

To jakim cudem na cmentarzu komunalnym znalazły się zaparkowane samochody osobowe?