Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo partnerki

Jastrzębscy policjanci zatrzymany 46-latka podejrzanego o zabójstwo swojej partnerki. Materiał dowodowy wskazuje, że to on zadał jej śmiertelny cios ostrym narzędziem.

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo partnerki

Policjanci natrafili na ciało 48-letniej kobiety pod koniec minionego tygodnia. Rodzina ofiary zaalarmowała policjantów, że od pewnego czasu nie może się z nią skontaktować.

- Stróże prawa w asyście funkcjonariuszy straży pożarnej weszli siłowo do znajdującego się na osiedlu Arki Bożka mieszkania, w którym ujawnili ciało 48-latki. Okazało się, że bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety była rana zadana ostrym narzędziem w okolicę łopatki - informuje policja.

Pierwsze podejrzenie padło na jej 46-letniego partnera, który kilka dni później wpadł w ręce policji. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu.

Materiał dowodowy umożliwiał przedstawienie mężczyźnie zarzutu morderstwa. Jastrzębianin jednak nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Najbliższe 3 miesiące 46-latek spędzi w areszcie. Jeśli okaże się, że jest winny, grozi mu dożywocie.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Czcigodny ze szczytu (89.72. * .172) 13.06.2014 16:14

Aaaaaa, to ten

~Gość (87.239. * .9) 13.06.2014 01:26

Miodowa 4

~Jola (85.202. * .131) 12.06.2014 09:20

na jakiej ulicy??