Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

1000 zł grzywny i zakaz wstępu na imprezy dla kibica

Pijany kibic siatkówki, wdarł się do hali podczas meczu. 39-letni jastrzębianin już otrzymał wyrok. - Ze względu na chuligański charakter czynu, rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym - informuje policja.

1000 zł grzywny i zakaz wstępu na imprezy dla kibica

Do zdarzenia doszło podczas sobotniego meczu siatkówki między Jastrzębskim Węglem a AZS-em Olsztyn. W trakcie trwania spotkania, 39-letni mężczyzna chciał wejść do hali. Będąc jednak pod wpływem alkoholu, został wyproszony. To jednak nie wystarczyło.

- Mężczyzna został wyproszony z imprezy jednak chcąc wrócić na mecz, przeskoczył przez barierki i wdarł się na teren hali - informuje policja.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Postępowanie w jego sprawie odbyło się w trybie przyspieszonym. Teraz mężczyzna musi zapłacić 1000 złotych. Dodatkowo na najbliższe 2 lata jastrzębianina obowiązywać będzie zakaz wstępu na imprezy masowe.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~adam (89.73. * .160) 14.11.2015 11:35

Najeżdzają na kibiców piłki nożnej a tam nie ma takich cyrków jak na siacie..

~inspektor gadżet (5.172. * .230) 13.11.2015 16:00

Pewnie jakiś niedopity. Przyszedł bo chciał się napić, bo na hali piwo leją

~ktos (89.73. * .27) 11.11.2015 14:46

Nie wpuszczać na mecze i imprezy masowe

~Do zenek (89.66. * .108) 10.11.2015 16:42

To pewnie frustrat spoza górnictwa.

~ALA (89.73. * .141) 10.11.2015 15:42

A co oni hajlują czy co?

~maniek (85.202. * .163) 10.11.2015 14:44

To co - chciał wejść na halę i skoczyć ?

~zenek (83.17. * .34) 10.11.2015 13:29

czy to górnik z karnetem?