Chciał popełnić samobójstwo przy cmentarzu

25-letni jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 5 marca w rejonie cmentarza przy ulicy Twardowskiego. Mężczyzna, po rozmowie z policjantami, zrezygnował z próby samobójczej.

Chciał popełnić samobójstwo przy cmentarzu

Policjanci otrzymali informację dotyczącą młodego mężczyzny, który chce popełnić samobójstwo. Po przyjeździe na wskazane miejsce zastali 25-latka siedzącego na drzewie. Po rozmowie z policjantami, zdecydował się zejść na ziemię.

- Mężczyzna posiadał zadrapania oraz zasinienia na szyi, które, jak się okazało, powstały w wyniku podjętej próby odebrania sobie życia. Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, któremu przekazano mężczyznę. 25-latek trafił do szpitala - informuje policja.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Marian z 6-tki (87.207. * .126) 08.03.2016 19:44

To wszytko prawda. Innych należy się bać. Choć powinno być odwrotnie. No, cóż nienawiść jest podsycana nawet prze władzę, która na tej nienawiści korzysta wzmacniając swój elektorat nienawidzący wszystkich, którzy mają inne zdanie. Więcej nienawiści i zacznie się wojna domowa.

~Do Rebelia (87.207. * .126) 07.03.2016 22:25

To nie brak przyszłości. To obojętność na innych. Większość ma gdzieś innych. byle im było dobrze. Brak codziennej kultury, lekceważenie innych bez powodu, codzienne zagrożenie ze strony innych młodych, którzy brak rozumu przekładana jest na agresję, to przyczyny załamywania się ludzi. Młodzi nauczeni, że wszystko im wolno nagle wrzucani są w brutalna codzienność. Proszą zauważyć jak starsi pracownicy zwracają się do młodych stażem. Z jakim lekceważeniem, pogardą. Nie wiadomo dlaczego. Chyba z czystej głupoty podsycanej filmami, które reklamują takie kretyńskie zachowania pseudo ludzi.

~Rebelia (95.41. * .37) 07.03.2016 14:01

Coraz wiecej takich przypadkow bedzie w Jastrzebiu. Brak przyszlosci, brak perspektyw. Pamietam jak rozpoczely sie zmiany ustrojowe, pakiet, urlopy gornicze, zamykanie kopaln. Co chwile byl jakis skoczek z okna, albo jakis wisielec... Historia lubi sie powtarzac a szczegolnie w takich miastach pelnych \"goroli\" i innych przyjezdnych...