Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piesi pod kołami samochodów. Potrącono 8-letnie dziecko

Piesi byli ostatnio ofiarami wypadków. Na szczęście obyło się bez tragicznych skutków. Jednym z poszkodowanych było 8-letnie dziecko. 

Piesi pod kołami samochodów. Potrącono 8-letnie dziecko

Do pierwszego zdarzenia doszło w czwartek, około godziny 16:00.

- Na ulicy Kościuszki, na wysokości szkoły muzycznej, doszło do potrącenia chłopca w wieku ok. 8 lat. Poszkodowanemu została udzielona pomoc medyczna - poinformowała mł. asp. Bogusława Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Kolejny raz do konfrontacji pieszego z samochodem doszło w niedzielę, tuż po północy na ulicy Rybnickiej. Według relacji świadków zdarzenia, w okolicy skrzyżowania ulicy Rybnickiej z ul. Dubielec, samochód potrącił kobietę. Na miejsce przybył patrol policji. Poszkodowanej udzielono pomocy medycznej.

 

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (31.179. * .1) 12.06.2017 22:53

@stary model SJZ

Trzeba czasami tez popatrzeć i przewidzieć bo jak 2 pajace się znajda to tragedia gotowa.
Najgorsze są małolaty z telefonem w ręku słuchawki w uszach i kaptur na głowie.

~SJZ70 (89.72. * .36) 12.06.2017 20:32

@boczek-jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
Prawo o Ruchu Drogowym do łapek i ucz się,
bo albo kogoś zabijesz, albo do wieczora będziesz bez PJ!
@gość 12.27-drugi geniusz.
Jak \"Daro\" pisze, był już na pasach a tamten ani nie hamował. Tak właśnie zabija się ludzi.
Chciałbym was mądrale zobaczyć, jak już kogoś uśmiercicie(czego absolutnie nie życzę),
i przyjdzie wam z tą świadomością żyć.
Czy też będziecie pitolić, kto miał pierwszeństwo.
Z waszym rozumowaniem, w wielu krajach nie pojeździlibyście do wieczora!!!

~Boczek (89.72. * .142) 12.06.2017 19:10

Zwrócić trzreba uwagę na to, że ludzie wchodzący na pasy mają gdzieś jadące samochody, wcale nie popatrzą, a jak dasz po hamulcach i zatrąbisz to jeszcze mają pretensje. W Polsce to kierowca ma pierwszeństwo nie pieszy !

~Gość (2.84. * .235) 12.06.2017 13:59

Pieszy w Polsce to nie święta krowa trzeba patrzeć w lewo prawo I jeszcze raz w lewo,a nie słuchawki na uszach i do przodu.

~Gość (31.179. * .1) 12.06.2017 12:27

@ Daro a nie uczyli w przedszkolu LEWO-PRAWO-LEWO?

W sobotę ok 23 stały policjanty z laserkiem koło WSS2 a 50m od nich w kierunku centrum szalała młodzież na drodze. Oczywiście nie widzieli tego bo byli zajęci szukaniem kasy na światła.

~Gość (195.34. * .240) 12.06.2017 12:11

Najbardziej lubię widok mamuśki, która wpycha wózek pod samochód, bo bardziej zainteresowana jest telefonem komórkowym.

~Daro (85.202. * .245) 12.06.2017 11:01

Mnie o mało co nie potrącił na pasach samochód. Zatrzymało się przede mną auto no to idę. Niestety nie popatrzałem w drugą stronę (mój wielki błąd) a tam kierowca nawet nieraczy hamować. Pozdrawiam tego pana w białym autku co jechał Podhalańską, ledwo co mu odskoczyłem. Uwazajcie jak przechodzicie nawet jak macie pierwszeństwo. Wy możecie skończyć na wózku a jemu co najwyżej zabrudzicie maske