Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prokuratura potwierdza: Zmarła przez uduszenie

Są znane wyniki sekcji zwłok małżeństwa, które zmarło w wyniku rodzinnej tragedii. Potwierdziły się wcześniejsze hipotezy śledczych. 

Prokuratura potwierdza: Zmarła przez uduszenie

Jak poinformowała Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju sekcja zwłok, która została przeprowadzona na 68-letnim mężczyźnie i 65-letniej kobiecie potwierdziła wcześniejsze ustalenia śledczych.

- Kobieta została uduszona przez swojego męża, a następnie on odebrał sobie życie przez powieszenie.  Wszystko wskazuje na brak udziału osób trzecich w tym zdarzeniu - powiedział Prokurator Rejonowy Jacek Rzeszowski.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Małopolskiej. W dniu 2 listopada, 68-letni mężczyzna udusił 65-letnią kobietę, a następnie sam popełnił samobójstwo. Jak się dowiadujemy podłożem zdarzenia były nieporozumienia małżeńskie. 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~. (5.184. * .27) 13.11.2017 16:23

Motywy?
Co ty opowiadasz?!

Jakie ta kobieta miała motywy?
Dlaczego niby Bóg miałby jej coś wybaczać?

I dlaczego miałby wybaczać temu mężczyźnie?

~mecenas (89.64. * .49) 13.11.2017 14:32

Pan Bóg jest nieskończenie miłosierny i zrozumie ich motywy. Niech odpoczywają w pokoju.