Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zadbaj o to, aby dziecko dostało się do przedszkola

To już ten czas, kiedy ruszają zapisy dzieci do przedszkoli publicznych. Ważną informacją dla rodziców jest to, że rekrutacja tych dzieci, które po raz pierwszy pójdą do przedszkola. W przypadku tych, które już tam uczęszczają wystarczy pisemna deklaracja rodzica o tym, że dziecko będzie nadal korzystało z tej formy opieki

Zadbaj o to, aby dziecko dostało się do przedszkola

Wszelkie niezbędne informacje związane z rekrutacją do przedszkoli znajdują się pod adresem jastrzebie-zdroj.nabory.pl  .Pod tym adresem można znaleźć też ofertę jaką przedszkola przygotowały dla swoich podopiecznych, a jest naprawdę w czym wybierać.

Jakie kryteria będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności przy przydziale miejsc? Są to: wielodzietność rodziny dziecka, niepełnosprawność dziecka, niepełnosprawność jednego z rodziców dziecka,  niepełnosprawność obojga rodziców dziecka, niepełnosprawność rodzeństwa dziecka, samotne wychowywanie dziecka w rodzinie,  objęcie dziecka pieczą zastępczą.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@irka (31.179. * .1) 23.01.2018 23:03

Najpierw po znajomości.

~Rodzic (89.64. * .253) 23.01.2018 22:03

Czyli walcz rodzicu i kombinuj.

~irka (85.14. * .18) 23.01.2018 20:11

najpierw chyba maja pierwszeństo ci co mają najbliźej , to z Kończyc będą dojezdzać do Jastrzębia a z Jastrzębia do Kończyc ? puknijcie się w czoło.

~Gość (31.179. * .1) 23.01.2018 11:33

Jak zapisujecie dziecko do przedszkola to potem je posyłajcie. A nie jak co niektórzy rodzice blokują miejsce a dziecko siedzi u dziadków bo w przedszkolu są zarazki i przedszkolanka nie bawi się z ich pociechą.

~Mały Kończyc (188.137. * .197) 23.01.2018 11:08

a tu nigdzie nie pisze, że z Kończyc, Pawłowic czy Marklowic nie można

~irka (85.14. * .18) 23.01.2018 09:37

jak my mamy o to zadbać jak robicie przy wyborze co chcecie co my możemy ?

~on (85.14. * .18) 23.01.2018 09:34

w Moszczenicy dzieci które mieszkaja pod przedszkolem się znowu nie dostaną a te z Miasta i ościennych miejscowości się dostaną.

~Radio Teheran (193.28. * .1) 23.01.2018 08:04

"kryteria będą brane pod uwagę w pierwszej kolejności"

Bo zaden z 1600 urzednikow nie jest w stanie policzyc, ile jest dzieci i ile bedzie potrzebnych miejsc.