Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkańcy mogą wpisać się do księgi

Rok 2018 to 100-lecie niepodległości, ale i 55. rocznica nadania praw miejskich dla Jastrzębia. Z tej okazji w mieście odbędzie się wiele imprez. Każdy będzie mógł dokonać swojego wpisu do księgi pamiątkowej. 

Mieszkańcy mogą wpisać się do księgi

Koncert noworoczny w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk był pierwszym z wielu wydarzeń zaplanowanych na świętowanie 55. rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu. Przed mieszkańcami jeszcze wiele jubileuszowych imprez, podczas których nie tylko będą mogli doskonale się bawić, ale również odcisnąć swój ślad w historii naszego miasta.

Do księgi będzie się można wpisać podczas wydarzeń miejskich. Można też, po wcześniejszym ustaleniu z Urzędem Miasta, zabrać księgę na organizowane przez różne podmioty uroczystości. W ten sposób dotrze ona do większej liczby zainteresowanych. Kontakt z magistratem: promocja@um.jastrzebie.pl

Można już teraz zastanowić się nad tym, jakiej treści będzie mieć państwa wpis do księgi, a może podzielicie się swoimi propozycjami z internautami?

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gpść (89.64. * .238) 04.02.2018 11:51

Najważniejsze są wybowy w listopadzie 201118 r. i wybór prezydenta tut. miasta faachowca menadżeraaaa, ale już nigdy nauczyciela ani nawet dyrektoreczki podrzędnej szkółki.

~do Radio Teheran (89.64. * .253) 01.02.2018 17:18

Jak wyjedziesz z nimi to będziesz mógł się wpisać. Będziesz miał zajęcie. Potrzebują kogoś do czyszczenia bytów i zamiatania sceny. Tylko potrzebny co będzie nadzór, a nikt nie chce się zgodzić. Choć na kierownicze stanowiska zawsze wszyscy się pchają. A potem wychodzi z nich głupota.

~do Seboc/ Radio Teheran (37.249. * .240) 01.02.2018 13:16

Tylko się nie zapomnij i nie wpisz: Miasto dziczeje.

~plugawy anonim (85.14. * .18) 01.02.2018 09:47

A czy będzie wystawiona księga obietnic , fantasmagori i niewykonanych inwestycji.

~Do Radio Teheran (188.147. * .100) 01.02.2018 09:19

Tylko nie zapomnij się podpisać bo ty w tej euforii możesz zapomnieć się podpisać

~Radio Teheran (193.28. * .1) 01.02.2018 08:03

Ja wpisze, co o tym wszystkim sadze.