Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

33-latek chciał popełnić samobójstwo. Teraz treźwieje

Policjanci interweniowali we wtorek około godziny 21:18 wobec 33-letniego mężczyzny, który miał myśli samobójcze.

33-latek chciał popełnić samobójstwo. Teraz treźwieje

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała informację, że mieszkaniec bloku przy ulicy Karola Miarki chce popełnić samobójstwo. Policjanci mieli problemy z wejściem do mieszkania, dlatego wezwano strażaków. Udało się im nawiązać kontakt z mężczyzną, który otworzył mieszkanie.

- Mężczyzna powiedział policjantom, że ma problemy emocjonalne i myśli samobójcze. Znajdował się pod wpływem alkoholu, miał ponad 3 promile w organizmie. Ze względu na to, że istniało zagrożenie jego zdrowia i życia został przewieziony na badania do szpitala, a następnie do wytrzeźwienia - mówi mł. asp. Bogusława Dudek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Arek (188.146. * .91) 30.05.2018 07:27

Dać alkoholikowi wysoką grzywnę!

~koko (87.239. * .116) 29.05.2018 16:29

Wypałować to.

~max (87.239. * .176) 29.05.2018 14:13

inżynier BOLEK bo tak to działa u każdego alkoholika. Najpierw jest przyjemność a potem już tylko zwiększa się dawki bo wczesniejsza przyjemność jest nieosiągalna. A potem się rąbie w głowie, występują omamy, drgawki i marskość wątroby. Miłego upojenia życze :)

~inzynier BOLEK (83.5. * .198) 29.05.2018 14:09

ja jak pije to stan upojenia sprawia mi przyjemność....