Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Włamywacz zatrzymany. Grozi mu do 10 lat więzienia

23-latek specjalizował się w okradaniu działek i garaży. Jego łupem padł motocykl, sprzęt narciarski, wędkarski oraz elektronarzędzia. Teraz w więzieniu może spędzić 10 lat.

Włamywacz zatrzymany. Grozi mu do 10 lat więzienia

Do włamań do garaży przy ulicy Rybnickiej oraz na osiedlu 1000-lecia doszło pod koniec maja tego roku. Kryminalni namierzyli i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Jastrzębia.

- Łupem złodzieja padły przede wszystkim elektronarzędzia, sprzęt narciarski oraz wędki na ryby. Straty oszacowano na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Okazało się, że mężczyzna włamał się również na teren działki rekreacyjnej przy ulicy Korfantego, skąd skradł motocykl o wartości kilkuset złotych. Policyjni śledczy odzyskali większość łupu. Sprawa jest rozwojowa. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi maksymalnie do 10 lat więzienia - informuje mł.asp. Bogusława  Dudek, oficer prasowy jastrzębskiej Policji.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Seboc (37.109. * .74) 04.06.2018 19:24

Nie kradnij - wladza nie lubi konkurencji.

~Jastrzębianin (79.192. * .80) 04.06.2018 18:21

Bez orzekania 10 lat pasozytowi. Ponadto 100 gum.

~ (85.202. * .95) 04.06.2018 17:37

Błysnąłeś jak pierd na tle nocy. Odpuść ze swoimi komentarzami.

~KAZ (37.248. * .50) 04.06.2018 14:49

7 przykazanie - nie kradnij