Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zatrzymano handlarza dopalaczami niosącymi śmierć

Policjanci zatrzymali 22-latka, przy którym znaleziono 54 gramów dopalaczy. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna jest dilerem i handluje substancją niosącą śmierć.

Zatrzymano handlarza  dopalaczami niosącymi śmierć

Piątkowej nocy, na ulicy Harcerskiej policjanci z patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej fiata punto, którym podróżował 22-latek. Kierujący na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo.

- Podczas kontroli pojazdu okazało się, że w samochodzie znajdowały się woreczki foliowe z białym proszkiem, waga elektroniczna, woreczki strunowe oraz patyczek i łyżeczka ze śladową ilością białego proszku. W efekcie młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Łączna waga zabezpieczonych środków odurzających wyniosła blisko 54 gramów - mówi Bogusław Dudek, oficer prasowy jastrzębskiej Policji.

Za posiadanie substancji zabronionych mieszkańcowi Pielgrzymowic grożą 3 lata więzienia.

Policjanci przypominają - dopalacze to śmiertelne zagrożenie. Pamiętajmy, że niebezpieczeństwo sięgania po dopalacze polega na tym, że nigdy nie wiadomo, jaki jest ich skład, w jaki sposób zadziałają na konkretną osobę i jakie skutki oraz spustoszenie w organizmie spowodują.

 Zatrucie dopalaczami jest niebezpieczne dla zdrowia i życia, a wprowadzenia do obrotu szkodliwych substancji, których zażycie naraziło inne osoby na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia to przestępstwo. Grozi za nie do 8 lat pozbawienia wolności.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KAZ (37.248. * .219) 13.06.2018 17:32

@Seboc. Jakby miała kasę to by nie była z takim głupim facetem.

~Seboc (87.239. * .116) 13.06.2018 16:56

Młoda, samotna chętnie bym się zaopiekowal. A ma dużo pieniędzy?

~On (87.239. * .116) 13.06.2018 16:52

A czy ktoś zrobi wkoncu porządek z melinami gdzie sprzedają spirytus?

~Domagała (31.179. * .1) 13.06.2018 14:14

Mieszkaniec Pielgrzymowic handlował sobie w SJZ?! Kiedyś to było nie do pomyślenia, aby obcy handlowali w Jastrzębiu.

~Gość (78.10. * .219) 13.06.2018 13:42

tępić ćpunów

~Smolka (37.248. * .161) 13.06.2018 12:50

Jesli substancje byly dozwolone ti mu nic nie zrobia.

~Radio Teheran (193.28. * .1) 13.06.2018 09:29

Po co przeplacac za dopalacze.
Mozna najesc sie tabletek do zmywarki, napic sie zelu do rur czy plynu do czyszczenia piekarnika.
Mozna liczyc na ciezkie meczarnie przed smiercia.

~....... (85.14. * .18) 13.06.2018 08:58

Powinni go teraz nakarmić tym czym handluje niech ma odlot.