Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wyciągali kota za pomocą łomu

Jastrzębscy strażacy wyruszyli we wtorek z pomocą dla… kota. Akcja zakończyła się sukcesem. Zwierzę, mimo że wystraszone,  zostało uwolnione. 

Wyciągali kota za pomocą łomu

Interwencja miała miejsce we wtorek na ulicy Marusarzówny, na osiedlu Chrobrego. Miedzy ścianą a grzejnikiem zaklinował się kot. Zwierzę udało się wyciągnąć używając do tego łomu. Po raz kolejny okazało się, że strażacy niosą pomoc zarówno ludziom jak i zwierzętom.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zołza z zofiówki (89.66. * .37) 14.06.2018 15:56

,,Koty to dranie,, kultowy film Henryka Bielskiego,polecam :)

~bla bla bla (78.31. * .30) 14.06.2018 09:56

@KAZ brawo ty intelektualisto.

Nawet nicka nie potrafisz dobrze przepisać to co spodziewać się po reszcie twojej osobowości.

~KAZ (89.72. * .119) 14.06.2018 08:22

@ble ble ble. Pryszcz pryszcz pryszcz.

~bla bla bla (78.31. * .30) 14.06.2018 06:24

@Radio PiSteheran
info dotyczące straży a ty potrafisz nawet tutaj swoje polityczne wypociny wylewać. Chcesz zobaczyć OWN rusz du.e z przed komputera pryszczaty chłopcze, wyjdź na dwór i idź sam zobacz jak wygląda postęp prac a nie czekasz tylko aż ktoś ci zdjęcia wklei żebyś mógł swój ograniczony umysłowo hejt napisać.

~Seboc (87.239. * .116) 13.06.2018 23:03

W tym mieście można liczyć tylko na straż. Pogotowie jeździ z Wodzisławia bo jedna karetka popsuta już 3 mc pozostały tylko dwie do zabezpieczenia Jastrzębia, pawlowic (z jakiej racji ponieważ to Pszczyny interes ponieważ tam zostają.podatki np z jak pniowek) policja śpi koło own, lub na przyjaźni gdzie jest pusty parking. Sm może być coś tam jeszcze robia.

~KAZ (89.72. * .119) 13.06.2018 16:17

@Radio. OWN będzie gotowy do fotografii przedwyborczych. Później się wszystko zawali.

~Radio Teheran (193.28. * .1) 13.06.2018 15:29

A gdzie czerwcowa informacja o postepie prac na OWN?
Pewnie juz prawie gotowy.
Tylko koty, latajace psy, pijanstwo i inne patologie.

~Oko proroka (89.64. * .70) 13.06.2018 14:31

Strażak brzmi dumnie.