Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

100-letni jastrzębianin z poczuciem humoru obchodził urodziny

W ubiegłym tygodniu  Henryk Dębowski obchodził swój piękny jubileusz w licznym, rodzinnym gronie. Jubilat cieszy się dobrym zdrowiem i nie opuszcza go poczucie humoru.

100-letni jastrzębianin z poczuciem humoru obchodził urodziny

Jubilat zabawiał gości ciekawymi anegdotami, jednak iskra w oku solenizanta rozbłysła na wzmiankę o instrumencie, na którym regularnie grywa. W ruch poszła harmonijka ustna, a goście mieli okazję usłyszeć zarówno polkę, walczyka, jak również kilka tradycyjnych, biesiadnych piosenek. Czy to muzyka jest sekretem długowieczności?

Wśród gości znalazła się również prezydent miasta Anna Hetman oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marek Mazur, którzy w imieniu mieszkańców złożyli życzenia zdrowia i radości.

- Dożyć stu lat to niebagatelna sprawa. Jest pan skarbnicą doświadczeń, z której my obficie czerpiemy. Cieszę się, że widzę pana w tak dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Miasto Jastrzębie-Zdrój jest z pana dumne! - życzyła prezydent miasta Anna Hetman.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Prawdomowny (46.134. * .101) 22.08.2018 15:20

Zdrowia!

~KAZ (31.0. * .109) 21.08.2018 15:03

To w Jastrzębiu da się tyle wytrzymać? Mam dopiero 30 lat. Jeszcze 70 lat mordęgi.

~Leszek (5.184. * .255) 21.08.2018 10:48

Panie Henryku wszelkiego najlepszego na następe lata.

~Absolwent (94.254. * .92) 21.08.2018 10:16

100 lat ?????
Przecież wygląda na 70-80 spokojnie , życzę dużo zdrowia ! ;)