Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nocny pościg za motorem

Jastrzębscy policjanci zatrzymali mieszkańca Jastrzębia, który poruszał się motocyklem pomimo zakazu orzeczonego przez sąd. Na dodatek uciekał przed policjantami.

Nocny pościg za motorem

W niedzielę, około godziny 3.30 podczas patrolowania ul Opolskiej, policjanci zauważyli kierującego motocyklem, którym poruszały się dwie osoby. W pewnym momencie pasaże suzuki zszedł z motocykla i na widok radiowozu zaczął uciekać.

- Kierowca jednośladu również próbował uciec, jednakże na trawniku stracił równowagę i wywrócił się. Kierujący motocyklem marki Suzuki, to 28-letni mieszkaniec Jastrzębia. Mężczyzna był trzeźwy. Po sprawdzeniu go w policyjnych systemach komputerowych ustalono, że ma orzeczony sądowy zakaz kierowania pojazdami. Za niestosowanie się do sądowego zakazu grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 24-letni pasażer również został ujęty przez mundurowych, a po wykonaniu czynności zwolniony – informuje mł.asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O dalszym losie młodego kierowcy zdecyduje prokurator i sąd.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (31.179. * .1) 13.09.2018 12:50

złapali 1 na 100 i wielka uciecha co noc są takie wyścigi a nawet i w dzień. zgłaszane ćwokom na śląskiej i nic. Tym akurat musiał przeszkodzić w spaniu to się zmobilizowali.

~Tylko wysoka kara finansowa! (82.177. * .2) 13.09.2018 10:40

Za więzienie, my płacimy. A to przestępca powinien nam zapłacić.

~Jastrzębie (94.254. * .31) 13.09.2018 10:21

28 lat młody kierowca ?