Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany "kibic" uderzył ochroniarza

Dwa tysiące złotych oraz zakaz wstępów na mecze – to kara dla kibica, który uderzył w twarz ochroniarza i nie wykonywał poleceń policjantów.

Pijany "kibic" uderzył ochroniarza

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu, do incydentu doszło podczas niedzielnego meczu siatkówki pomiędzy drużyną Jastrzębskiego Węgla i Stocznią Szczecin. W trakcie rozgrywanego w hali widowiskowo-sportowej spotkania, pracownicy ochrony zauważyli 23-latka, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie wykonywał poleceń wydanych przez służby porządkowe i naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony, uderzając go w twarz. Mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Postępowanie w sprawie mężczyzny odbyło się w trybie przyspieszonym i już wczoraj zapadł wyrok w jego sprawie. Decyzją sądu 23-latek musi uiścić grzywnę w wysokości dwóch tysięcy złotych oraz pokryć koszty sądowe. Dodatkowo, przez najbliższe 2 lata, obowiązywać go będzie zakaz wstępu na imprezy masowe. Wkrótce 23-latek odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej 47-latka - informuje mł. asp. Bogusława Kobeszko z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~zły (91.229. * .18) 25.10.2018 13:24

No trochę niska ta kara, ale ponoć to "biedny" student...
A pomysł ze sprzątaniem miasta jest przedni. Albo powinien wysprzątać halę, po meczu, na błysk.

~Ja (89.25. * .222) 25.10.2018 04:32

20 tyś i dodatkowo przez rok sprzątać miasto za darmo wtedy by się nauczyli spokoju i porządku

~Dlaczego ??? (82.177. * .2) 24.10.2018 17:57

Ten "kibic" powinien dostać karę finansową nie mniejszą jak 5 tysięcy, a jego rączka powinni być przypadkowo złamana w kilku miejscach. O to jest propozycja minimalnej kary.
Sąd jest zbyt łagodny dla bandytów.

~Ovoid (85.202. * .95) 24.10.2018 16:14

Marna ta kara.Takich "kibiców" powinno się eliminować ze społeczeństwa.

~hh (84.234. * .81) 24.10.2018 16:10

2 tysiace to tyle ten burak w tydzień przepija, hahah

~Adam (188.137. * .51) 24.10.2018 08:47

Chwała wysokiemu sądowi za szybkie osądzenie przestępcy, tylko czemu ta kara jest taka niska?.