Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu

W poniedziałek od godziny 8:00 Straż Miejska w Jastrzębiu-Zdroju wprowadziła I, najwyższy stopień utrzymania zimowego.

I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu

I stopień utrzymania zimowego oznacza, że firmy odpowiedzialne za stan dróg i chodników w mieście niezwłocznie muszą przystąpić do odśnieżania i na bieżąco, do uzyskania odpowiednich warunków, wykonywać swoje zadania.

- Strażnicy miejscy kontrolują stan dróg i chodników w mieście. W przypadku zauważanie wszelkich nieprawidłowości natychmiast informowana jest firma odpowiedzialna za utrzymanie zimowe danego rejonu miasta. Także mieszkańcy dzwonią do dyżurnego SM i zgłaszają swoje uwagi i spostrzeżenia. Również na nie podejmowana jest natychmiastowa reakcja - zapewnia Andrzej Salamon, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mieszkaniec (89.64. * .196) 29.01.2019 10:21

Czu służy cytowanie znarkotyzowanego pijanego człowieka podpisującego się Jolobolo?

~zeby (193.239. * .129) 29.01.2019 07:41

Jolobolo. Polska jezyk trudna jezyk.

~Gość (188.147. * .176) 29.01.2019 01:10

Auta w rowach masakra. Gdzie te pługi tylko na głównych drogach. Brak przygotowania.

~Jolobolo (37.248. * .175) 28.01.2019 13:54

ŻENADA JASTRZĘBIE, drohi masakra szklanka bloto.... anna h o czemu sobie selfi nie strzelisz w takich warunkach złych ?
Jechałam do Rybnika dopiero za swierklanami drogi czysciutkie czarne..... widać na wsi ni ma kto robic

~oko (84.234. * .140) 28.01.2019 11:59

hahhaha u mnie na osiedlu przejechał pług tyle ze miał podniesiony lemiesz, o co ty chodzie sie pytam ??????????? firmy robią kilometrówki czy co?????

~Radio Teheran (193.28. * .1) 28.01.2019 11:46

"W poniedziałek od godziny 8:00"

Obudzili sie.